2733
2734

وقتی یه پولدارفقیرمیشه؛ تاسالهابوی پول میده؛ اما.. وقتی یه تازه به دوران رسیده به پول میرسه تاسالها بوی عقده هاشومیده

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..

احسنت

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاش میشد اینایی که چپ و راست از رستوران رفتن و کافه رفتنشون تو اینستا پست میزارن رو این زیر تگ کرد .

Mama told U ... DONT reply to him  باور کنین من ازدواج نکردم تاپیک اول مال من نیست  
2740
کاش میشد اینایی که چپ و راست از رستوران رفتن و کافه رفتنشون تو اینستا پست میزارن رو این زیر تگ کرد .

دقیقا😂

کسی ک واقعا چیزی رو داره جار نمیزنه بنظرم و سعی در دیده شدن نداره ..

دقیقا😂 کسی ک واقعا چیزی رو داره جار نمیزنه بنظرم و سعی در دیده شدن نداره ..

++

تا یه حدیش اشکالی نداره واقعا ... ولی وقتی مداام تکرار شه مشخصه برای چیه دیگه ... 

به قول یه آدم مهمی که متاسفانه نمیدونم کیه کسی که چیزی رو مدت زیادی داشته باشه براش عادی میشه دیگه جار نمیزنه فقط کسی که براش عادی نیست از حد میگذرونه 

Mama told U ... DONT reply to him  باور کنین من ازدواج نکردم تاپیک اول مال من نیست  

بقول معروف از اسب میفتن از اصل که نمیفتن...

البته فقط درباره پول نیست به ذات طرف و اصالتش بستگی داره 

مثلا من یکیو میشناسم جد و اجدادش کلا از همون اول ثروتمند بودن ولی این استوری می‌ذاره میگه من بچه بودم بابام برام شکلات خارجی خریده اونموقع مردم نمی‌دونستن شکلات خارجی چیه!

من کیفم پول ماشین بقیه است! 

من بچه بودم معلم خصوصی داشتم میومد خونه برام درس می‌گفت مردم مدرسه نمی‌رفتن!

مامان من وقتی کت شلوار میپوشید بقیه زنای اون محله دامن میپوشیدن! 

اینارو استوری می‌کنه ها🤌🏼

در همین حد حقیر و عقده ای 

پول به تنهایی اصالت نمیاره 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
بقول معروف از اسب میفتن از اصل که نمیفتن... البته فقط درباره پول نیست به ذات طرف و اصالتش بستگی دار ...

دقیقا ...همه چی مربوطه ب اون اصالته