2733
2734
عنوان

یبوست شدید در ماه سوم بارداری

8263 بازدید | 16 پست

من از اول هفته یازده یبوست خیلی شدیدی دارم طوریکه دل درد شدید میگیرم ولی وقتی میرم دستشویی اتفاقی نمیفته و دفع انجام نمیشه

تقریبا دوروز یا سه روز یکبار اونم با فشار زیاد

من از قبل بارداری هموروئید و روده تحریک پذیر دارم و الان واقعا اذیت میشم

هرچی ازین آلو و انجیر و اینا هم خوردم تاثیر نداشته

نمیدونم چکار کنم

شما پودر پسیلیوم خوردین؟ خوبه؟ 

لطفا از تجربیاتتون بگید برام

1. خاک شیر با نبات بجوشان بخور.اگر خوب نشدی با روغن گلیسیرین بریز داخل مقعدت ک انی خوب میشی.اگ نداشتی به اندازه دانه عدس حتی کمتر صابون بردار بصورت شیاف بذار داخل مقعد یه کم میسوزه اما بصورت باید بری دستشویی حسابی راحت میشی. تو داروخانه هم بپری شیاف گلیسرین هست بگیر استفاده کن منم تو بارداری از این کارا میکرذم نترس خوب میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تهرانی برو پیش دکتر مروارید حاجی رستم 

توو کلینیک فوق تخصص کبد و گوارش بهبود

من رفتم فوق العااااااااااااده بود

ولی چون بارداری نمیتونم درمان خودمو بهت بگم چون طب سنتیه و توو طب سنتی خیلی چیزا رو واسه بارداری منع میکنن

ما لعبتکانیمو و فلک لعبت باز

2731

مرسی از راهنماییتون دوستان

فاطمه جان نبات توی سه ماهه اول سقط نمیاره؟ 

شیاف گلیسیرین چی؟ اونم تو بارداری مشکلی نداره؟ 

میترسم نکنه فشاری که به شکمم میارم برای دفع به چنین آسیب بزنه

سعی کن روغن زیتون اصل بخری یکبار ناشتا و یکبار قبل از خواب اندازه دوتا سه قاشق ازش بخوری بیشتر هم تونستی بهتر. بعدش پشت بندش آب ولرم بخور یا چای. که نرم شه و هم طعم دهنت عوض شه و حالت رو بد نکنه هم بره پایین. آب سرد نخور بعدش. 

درمورد درمان دارویی هم تنها داروی مجاز شربت منیزیوم هست تو بارداری. از داروخانه بپرس وراهنمایی بگیر. ولی سه چهار روز با روغن زیتون امتحان کنی درست میشه. کیوی هم زیاد بخور . آب زیاد. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738

در ضمن مایعات زیاد بخور منظورم اب فقط یخ بخوری سعی کن یکم گرم باشه . شب قبل خواب یا بعد هر وعده غذات روغن زیتون بخور با اب بده بره پایین . گلابی پرتقال خیلی خوبه کیوی هم خوبه اما حانله هستی یه وقت اذیتت نکنخ 

التماس دعا

من بواسیر دارم اینا برام جواب داده . گاهی دو بشقاب سالتد خوردم با روغن زیتون اما فایده نداشته فقط روغن خالی کارمو راه میندازه . در ضمن سبوس گندم هم خوبه اگه بران ضرر نداشته باشه 

التماس دعا

مرسی دوستای خوبم

امشب روغن زیتونو امتحان میکنم تا دوسه روز ادامه میدم ببینم چطوره

راستی شما که بواسیر داری دکتر بهت نگفته باید عمل کنی یا بوتاکس؟ آخه من سه سال پیش بهم گفتن باید عمل کنی وگرنه بدتر میشه ولی من گوش نکردم! الان تو بارداری دارم اذیت میشم واقعا

مرسی دوستای خوبم امشب روغن زیتونو امتحان میکنم تا دوسه روز ادامه میدم ببینم چطوره راستی شما که بوا ...

عزیزم منم دقیقا از هفته 10 یبوست شدید گرفتم طوری که حس میکردم بچه م رو از دست میدم همه ی راه ها رو امتحان کردم فایده نداشت بعد از کلی تحقیق تو نت فهمیدم قرص دمیترون یبوست میاره و یکی از کاربرا تو یک تاپیک قدیمی فک کنم سال 90 گفته بود اگر قرص دمیترون رو قطع کنید یبوست برطرف میشه چون دمیترون یبوست شدید میاره و خودش هم همینطور بود

منم هم دمیترون رو قطع کردم و دقیقا 48 ساعت بعد قطع کردنشون حالم خوب شد و شکمم نرمال شد و دیگه اصلا مصرف نکردم

در ضمن دکترم برام شربت لاکتولوز تجویز کرد روزی 3بار بعد از هروعده غذا ولی از خوردنش حالا تهوع بهم دست میداد

امیدوارم به کارت بیاد عزیزم 

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...

سلام دوستان

بالاخره مشکلم حل شد!

رفتم دکتر خودم بهم پودر پسیلیوم و شربت منیزیوم و پماد آنتی هموروئید داد 

تا دوسه روز همه رو سروقت مصرف کردم ولی بعدش که دیدم خوب شدم دیگه فقط پودرو ادامه دادم

الالن گلاب به روتون روزی دوسه بار دستشویی میرم!

2706