2733
2739
خیلی گرونه بیرون جنس الکی نخی زود چروک میشه 180 تومن زورم میاد بخرم میگم بدوزم

اره شومیزاش امسال زیاد بود روش ی سارفون بدوز با دامن البته استر بده ک عالی بایسته رنگ ابی کاربونی با بنفش ستس خیلی شیکه

از بچه گی بهمون گفتن همه رو دوست داشته باش حالا که بزرگ شدیم میگن اونایی که دوست داری فراموش کن....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا عکس من اپلود نمیشه ،،برا شما چن دقیقه میکشه اپلود بشه؟

یه دقه

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...
بریم سحری بخوریم

من که روزه نمیتونم بگیرم به خاطر شوهرم بیدار میمونم

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...
لباساي سايز بزرگتر خيلي هست كه  اينترنتي مخصوصا  منم

لباس تو تن معلوم میشه یهت میاد یانه...اینترنتی سخته ریسک باید کنی

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده
2738
نن از خرید لباس متنفرم چون هروقد میرم پشیمون میشم چون یا تنگن یا خیلی زشت.....از وقتی زایمان کردم شد ...

بیشتر لباس تیره بپوشین و اینکه شل و ول نباشه.مثلا همون مدل سارفون که عکسشو گذاشتن ولی روییه تیره باشه و جنس پارچش جوری باشه ک مثل کت مردانه وایسه تو تنتون.همونجوری صاف

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
پروین منم دخترم ۹ ماهشه وزنش کمه ۷۷۰۰ بود پایان ۸ ماه

وزن‌ تولدش چقدر بود

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده
بیشتر لباس تیره بپوشین و اینکه شل و ول نباشه.مثلا همون مدل سارفون که عکسشو گذاشتن ولی روییه تیره باش ...

ک تیره پوشیدم صدا همه دراومد میگن اونقدم چاق نیستم اما هستم 

۳۱۰۰

من دخترم ۲۳۰۰بود البته رو نموداره فقط کنده وزنگیریش 

2706