2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشگلن😍

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...
کوتاه با ساپورت شیکتره اما سه ربع 

آره ماکسی که نمیخوام

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...
2731

بچه ها من تپلم همیشه برا خرید یه لباس خونگی که بشه جلو مهمان بپوشم مشکل دارم 

کسی اگ ایده یا عکس داره بفرسته پلیزززززززززز

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده

عروس بشه ایشالا

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2738
بچه ها من تپلم همیشه برا خرید یه لباس خونگی که بشه جلو مهمان بپوشم مشکل دارم  کسی اگ ایده یا ع ...

سارفون دامن خیلی عالیه من عید پارسال خریدم عاشقشم اما زشت بود همونو دوباره میپوشیدم امسال  ی مدل دیگه خریدم با جنس حریر ژورژت

از بچه گی بهمون گفتن همه رو دوست داشته باش حالا که بزرگ شدیم میگن اونایی که دوست داری فراموش کن....
سارفون دامن خیلی عالیه من عید پارسال خریدم عاشقشم اما زشت بود همونو دوباره میپوشیدم امسال   &nb ...

خیلی گرونه بیرون جنس الکی نخی زود چروک میشه 180 تومن زورم میاد بخرم میگم بدوزم

من‌ از خرید لباس متنفرم چون هروقت میرم پشیمون میشم چون یا تنگن یا خیلی زشت.....از وقتی زایمان کردم شدم۸۰...افسرده شدم رژیم هم نمیسه بکیرم دخترم کمبود وزن داره همینحوری ۹ماهشه۶۷۵۰وزنشه

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده
2706