2726
عنوان

کسی با شربت شش گیاه چاق شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 37052 بازدید | 27 پست
آره فکر کنم 3کیلو تو1ماه اضافه کردم

من خيلي لاغر شدم😣

صورتم خيلي پر بود ولي حالا افتضاح شدم🤐

ميخوام اين پودرو شروع كنم اميدوارم جواب بده

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره فکر کنم 3کیلو تو1ماه اضافه کردم

اون دستوري ك نوشته 

پودرش برا مصرف چند ماهه؟

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2728
ان شاالله شماهم جواب بگیرید پودر خوبیه

مرسي انشالله

حدود1ماه و نیم البته من بعضی روزا ی لیوان میخوردم با شیر میخوردمش بعضی روزا هم 2لیوان

اها ممنون عزيزم

کلا کسی بیداره؟

سلام شربت رو تهیه کردین؟خوب بود؟

میگن تو بهشت یه ظرف بزرررگ سیب زمینی سرخ کرده هست ،هر بار که برمیداری...یه فرشته دستت رو نوازش میکنه و میگه: عزیزم با خیال راحت  بخور! زیاد درست کردیم برای خورشت هم  نیست     

منم میخوام بخورم ولی موندم بدرد میخوره یا نه! عرقیجات مصرف میکردم یه دوره خوب پیش رفت عرق رازیانه خرابش کرد پریود شدم تا خوردم و همش بشکل لک ادامه پیدا کرد هم اعصابمو داغون کرد هم از ریخت انداخت منو! تازه یه کم رو اومده بودم کاش نمیخوردم همش تقصیر این سایتایت که اطلاعات غلط میدن! بجای چاق کننده شدیدا لاغر کننده بود برا من! 

البته قرص جینسینگ رو قبل از عرقیجات مصرف میکردم که واقعا خوب بود و نتیجه داد ولی دیگه جور نشد برام و پودرش بود که اصلا مثل قرصش نبود!! خواب آور بود و خیلی هم رو اعصاب تأثیر منفی گذاشت چندروز اول مثل سیپرو میمونه ! حالا من موندم و لاغری و درمانش☹️ شربت ۶ گیاه رو بخورم یا نه! این قرصای چاقی هم که همشون یا کورتون دارن یا سیپرو

کره بادام زمینی اگه صبح ناشتا بخوری لاغر میکنه اگه بعد غذا بخوری چاق میکنه ولی کلا یادت باشه اصلا از شرکتی ها نخری فوق العاده افتضاحه شکر بش میزنند واصلا قابل اعتماد نیست من دکتر رژیم غذایم کره کامک رو بهم معرفی کرد خیلی عالیه واقعا مزه ی خالص بادام زمینی میده کاملا حس میکنی طبیعیه جلوی خودت از بادام زمینی کره میگیره کلا کارش کره درست کردن از مغزیجات هست از پسته بادام هندی بادام ازهمه مغزیجات کره میگیره خیلی خوشمزس 

شمارشو برات میذارم ۰۹۳۷۲۸۵۲۳۶۶

من خيلي لاغر شدم😣 صورتم خيلي پر بود ولي حالا افتضاح شدم🤐 ميخوام اين پودرو شروع كنم اميدوارم جواب ...

من از این عطاری معجون چاقی تهیه کردم خیلی عالی بود بدون بازگشت ۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲ 

ایدی اینستا گرام
https://instagram.com/kerem.poost?igshid=MzNlNGNkZWQ4Mg==