2733
2734
عنوان

کاش یخچال ها قفل داشتن🙄

147 بازدید | 18 پست

کاش یخچال ها، کمد ها، شبیه قدیما، قفل داشتن. 

اینطوری مادرها خییییییلی راحت میشدن. 

خونه ها و وسایل خونه ها دیگه برای وجود بچه ها طراحی نمیشن. 

داشتم فکر میکردم اگه اشپزخونمون یجورایی در ورودی داشت چقدرررر راحت میشد اشپزی کرد و ظرف شست. 

و از همه مهمتر کابینت هاااااا، اگه قفل داشتن

مادرها دیگه خسته نمیشدن

بنظرم حداقل 50درصد انرژیشیشون ذخیره میشد

مامانا بگین که موافقین.... 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

یخچال قدیمی مامانم اینا قفل داشت😄 یادش بخیر

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مخالفم باهاتون

چرا

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

ما بچه بودیم یخچالها قفل داشتن

چ ظلم گرونی بهمون میشد😆

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.

یه قفل پیدا نمیشه بزنن به یخچالمون کمتر ناخونک بزنم به مواد غذایی داخل یخچال 😔

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
خب قفل کابینت هس ک بخر...یخچالام اکثرا قفل کودک دارن

قفل کابینت خریدم چند مدل بعد چند روز کنده میشه

چرا

چون بچه باید دنیا رو کشف کنه  من فقط مراقبشم تا کشف و کاشفیش تموم بشه بعد باهم بازی میکنیم و جمع میکنیم و تازه اسم همه چیز هم یاد میگیره

دخترم ۲ سالشه

فقط مواد خطرناک و وسایل خطرناک رو کلا جمع کردم

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم

یادمه مادرم سیب زمینی سرخ میکرد می‌ذاشت رو یخچال ماهم همیشه شاکی ،الان منم برا غذا سیب زمینی سرخ میکنم میزارم رو یخچال پایین بزارم چیزی برای سر سفره نمیمونه حالا مادرمو درک میکنم

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 
چون بچه باید دنیا رو کشف کنه   من فقط مراقبشم تا کشف و کاشفیش تموم بشه بعد باهم بازی میکنیم و ...

منم موافقم باید کشف کنه، اما اگه قفل داشت یه وقتایی میتونستی از دسترسش خارج کنی

2706