2733
2739

سلام دوستای گلم 

اگه بدونید چه شب و روز سختی رو گذروندم خدا به سر احدی نیاره 

من 5فروردین زمان غربالگری ام بود 

انجام دادم موند آزمایش تو شهر ما با اینکه شهر بزرگ و پیشرفته ای هست هر جا سوال کردم گفتن ازمایشگاه بسته است فقط یه جا باز بود که من رفتم ازمایشگاه بدی نبود چند باری خانواده ام رفته بودن ولی خب من تا حالا نرفته بودم 

آزمایش من یکی مربوط می‌شد به غربالگری 

و یکی هم سفلیس و ایدز و هپاتیت و این چیزا که اول بارداری روتین هست می‌نويسن 

ازم دو تا جا خون گرفتن یکی که فرستاده میشد برای مرکز استان گفتن دو هفته ای آماده میشه 

و یکی هم که تو همون مرکز انجام می‌شد 

من 1هفته که گذشت زنگ زدم گفنم چرا جواب آزمایشم نیومد گفت چرا تماس گرفتی برات پیام میاد 

منم گفتم حتما داره آماده میشه 

بعد از 16روز دیروز غروب ساعت 7بهم زنگ زدن 

از بس بی‌شعور هستن نمیگن طرف بارداره برگشت گفت خانم آزمایش غربالگری آماده است ولی برای اون آزمایش های دیگه ات باید بیای دوباره خون بدی 

گفتم چرا؟ اونوقت بعد 16روز میگن؟ گفت به من ربط نداره خانم دکتر گفته قطع کرد من هزار تا فکر اومد تو سرم 

تا صبح نخوابیدم حالم خیلی بد شد تا اینکه 7صبح رفتم ازمایشگاه همینکه رفتم سریع گفت بیا نمونه بده 

وقتی رفتم داخل مانتوم رو در بیارم دیدم یه پرستاری به اون یکی گفت این همون دختره است که خونش اشتباهی رفته؟ با خنده گفت آره 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔

یهو خونم جوش اومد گفنم چی گفتید؟ خون من کجا رفته گفت با تو نبودیم گفنم فامیلی منو گفتید من باید بدونم چی شده لااقل کاش دیشب همینو میگفتید من گفتم حتما یه چیزی دارم دیگه 

گفت داد و بیداد نکن ولی داشتن نمونه غربالگری رو میدان مرکز استان اشتباهی همین نمونه هم دادن و ما خونی ازت نداشتیم بعد اونوقت بعد 16روز بهم زنگ زدن 

هیچی خلاصه منم با حال بد و بخوابی و حرص و هزار تا سوال بی جواب خون دادم و رفتم 3روزم تعطیل هست آزمایشم ندادن موند تا شنبه ببرم به دکتر نشون بدم 

فقط ازخدا میخوام به همه مادرا سلامتی بده ایشالا همه بچه هاشون رو با سلامتی بغل بگیرن 

بچه ها ببخشید طولانی شد ولی درد دل کردم آروم شدم 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چقدر بیشعور واقعا

کلی هم پول میگیرن جز استرس چیزی به ما نمیدن واقعا چطور میتونن اینقدر بی وجدان باشن 

معلوم نیست دیگه چند بار از این غلطا کردن 

بخدا جون شکایت ندارم وگرنه شکایت میکزدم 

2740
خدا رو شکر پس 😆 نگران جواب  آزمایشاتت هم نباش  خودتو بسپار بخدا  انشاءالله ک به ح ...

الهی آمین، ولی بخاطر حرص و جوش هایی که خوردم حال خوبی ندارم دعا کن ایشاالا سر حال بیام 😔😔