2737
2739

هفته دیگ زایمان دارم. از تجربیاتتون بگید ک چکارایی باید بکنم قبلش بعدش. چ چیز هایی لازمه با خودم ببرم و هرچیزی و بنظرتون گفتنش بدردم میخوره. ممنونم🌹💕

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تنها توصیه ام اینه یه هفته بعد زایمان خیلی مهمه بیشتر استراحت کن البته که خیلی سخته اما بهترین زمان برای استراحته البته اگه کمکی داشته باشی چون تا ۶ ماه بعدش برای یه ساعت خواب حسرت میکشی 

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"

نسکافه وقهوه بعد عمل استفاده کن تا زودتر اثر داروهای بیهوشی یا بی حسی بره . اگه بی حسی عمل کردی سر و گردنت رو  یهویی تکون نده و کم حرف بزن تا بعد گردن درد و سر درد نشی. بی حسی بهتر از بیهوشی هست  با تجربه ای که داشتم 

2738
خودم ک نداشتم ولی خالم با موقع سزارین وقتی اومد خونه شکمشو با گن بست و ذره شکم نموند براش

منم میخواستم ببندم خواهرشوهرم ماماست نزاشت گفت احتما چسبندگی بالاست ۶ سال گذشته یادم نیس چسبندگی رحم را گفت یا عضو دیگه

2706