2752
2734
عنوان

قلب جنین کی دیر تشکیل شده؟

121 بازدید | 12 پست

عوارض نداشته ؟

مثلا وزن جنین پایین باشه یا مثلا رشدش کم باشه یا قلبش مشکل داشته باشه؟

یا مثلا جنسیت دیر تر معلوم بشه نسبت به حالت عادی؟

نی نی های من سه تاشون دیر تشکیل شد قلبشون، از پریودم ۹ و ۱۰ هفته بودم که صدا قلبشون شنیدم.

یکی دو هفته قبلش یکیشون ساک خالی بود، یکیشون ساک و زرده، یکیشونم خود جنین بود بدون ضربان.

هفته های آخرم وزنشون کم بود رشدشون عقب میزد

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نی نی های من سه تاشون دیر تشکیل شد قلبشون، از پریودم ۹ و ۱۰ هفته بودم که صدا قلبشون شنیدم. یکی دو ه ...

هفته های آخرتون رو طبق سونو مقایسه کردین یا تاریخ پری؟

من جدا از اینکه دوهفته تاریخ سونو و پری متفاوت بود،باز هم تو ۸هفته طبق سونو قلب نبود،طبق پری۱۰هفته میشد

ممنون عزیزم ان شاءالله

دعای فرج رو بخوان و هدیه کن به امام زمان 

رست بزار روی سینه ات و سلام بده به امام زمان 

معجزه شو میبینی .خیرپیش

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
هفته های آخرتون رو طبق سونو مقایسه کردین یا تاریخ پری؟ من جدا از اینکه دوهفته تاریخ سونو و پری متفا ...

دیگه از سونو ان تی به بعد با اون حساب میکنن همه، 

از ان تی ۳۲ هفته بودم، سونو ۳۰ هفته

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘