2737
2739
عنوان

کسی سر جنینش کیست داشته؟چیشد برطرف شد یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 30 پست
ببخش پر حرفی میکنم. میدونم چقدر دلت ناآرومه.  دکتر به من گفت اکوی قلب جنین و سونوگرافی بدم ۲۴ ...

اکو قلب و سونو برای چی هست که؟ مگه نمیگن کیستا مشکلی نداره؟

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
دکترم خوبه ولی انگار منظورمو نفهمید که من فقط برا ریسک میگم  تروزومی ۱۸ تو ازمایش من چطوره یه ...

۱۸ شما مشکلی نداره.

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکو قلب و سونو برای چی هست که؟ مگه نمیگن کیستا مشکلی نداره؟

سونو چک میکنه ببینه هنوز کیسته هست یا نه یا بزرگ شده.

دور از جون جنین هایی که مشکل دارن معمولا رو قلبشونم اثر میذاره اکو که بگیرن میفهمن سالمه سالمه یا نه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
به من گفت یه ماه دیگه بیا بنویسم اینارو ولی من خیلی استرس دارم میگم اگه سالم نباشه و یک ماه دیگه هم ...

توکل بخدا کن.

توی همین نی نی سایت بخون پره از کسایی که بچه هاشون کیست داشتن و الان سالم و سلامت داره زندگی میکنه.

برای اینکه نقص لوله ی عصبی براتون نوشته دکتر نگفت باید چیکار کنی؟

چون دوقلو باردار بودی احساس میکنم اون یکی قل بی تاثیر نیست در روند آزمایش هات.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله تو آنومالی بهم گفتن سرش چند تا کیست هست ولی از بین میرن.الانم دخترم۵سالشه صحیح و سالم

زنده باشه انشالله.

به منم گفتن یه دونه ۴ میل داره.

خداکنم مشکلی نداشته باشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
زنده باشه انشالله. به منم گفتن یه دونه ۴ میل داره. خداکنم مشکلی نداشته باشه.

اصلا بهش فکر نکن.از سونو که رفتم پیش دکتر با استرس بهش گفتم اینطوری شده با خنده و آرامش گفت اونا از بین میرن فکرشو نکن

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟
اصلا بهش فکر نکن.از سونو که رفتم پیش دکتر با استرس بهش گفتم اینطوری شده با خنده و آرامش گفت اونا از ...

دقیقا دکتر منم گفت خیلی شایع هست بین جنین ها.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکترم خوبه ولی انگار منظورمو نفهمید که من فقط برا ریسک میگم  تروزومی ۱۸ تو ازمایش من چطوره یه ...

دکتر زنان تو این مورد نباید نظری بده باید بفرسته مرکز ژنتیک شهرتون اونجا مشاوره میدن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره اتفاقا تو اطرافیانمم بودن کسایی که این مشکل رو داشتن

انشالله برای ماهم برطرف بشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40