2737
2734
عنوان

اگر کسی تلفنی مزاحمتون بشه بعد شوهرتون بفهمه....

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 50 پست

خب دیگه پس شاهدم داری...فهمید چیزی گف بگو مامانت در جریانه و ایشون صلاح دونست به تو نگه

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم دیشب بخاطر یه مسائلی و عذاب وحدان خودم بهش گفتم ولی دیگه باهام حرف نزد حتی پدرشوهرم موضوع و حل کرده بود 1بار بیشتر هم صحبت نکرده بودم ولی باهام حرف نزد امروز هم اصلا بهم زنگ نزد 

💖خدا بزرگتر از مشکلات ماست خدایا شکرت💖میشه لطفا برای سلامتی نینیم و سبز شدن دامن منتظرا صلوات بفرستید مرسی 🌷🌷🌷
منم تا شماره غریبه میبینم میدم شوهر

منم

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ
2738

مادرشوهرت میدونست پس خوبه زیاد نگران نباش بگو مادرت گفت نگم کش پیدا نکنه 

البته من باشم همون روز به شوهرم میگم ولی شرایط شما بخاطر آشناییت خاص بود بگو مادرشوهرت خودش قضیه رو حل کرد

منم دیشب بخاطر یه مسائلی و عذاب وحدان خودم بهش گفتم ولی دیگه باهام حرف نزد حتی پدرشوهرم موضوع و حل ک ...

خب بیکار بودی بگی یاهمون اول میگفتی یا حالا که نگفتی کلا تمیگفتی

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند بگذاربمانندبه خماری که زما هیچ ندانند.....
منم دیشب بخاطر یه مسائلی و عذاب وحدان خودم بهش گفتم ولی دیگه باهام حرف نزد حتی پدرشوهرم موضوع و حل ک ...

الان مشکلش با تو نیست مشکلش با غیرت و غرور خودشه یکم ذهنش درگیر شده بیخیال باش اصلا برو خودت نیار مثل قبل سرحال باش چون اگه یکم بری تو خودت بیشتر ذهنش درگیر میشه و مشکوک

تو مثل قبل عادی باش اون خودش خوب میشه

خب بیکار بودی بگی یاهمون اول میگفتی یا حالا که نگفتی کلا تمیگفتی

آخه داشت میرفت بازم پیش اون آقا من نمیزاشتم یبار پدرشوهرم گفته بود دیگه رفت و آمد و قطع کنید این میگفت دلیلش چیه کسی چیزی تداشت بگه اگر میرفت بعد میفهمید این جریان و دیگه اصلا نمیشد کنترلش کرد

💖خدا بزرگتر از مشکلات ماست خدایا شکرت💖میشه لطفا برای سلامتی نینیم و سبز شدن دامن منتظرا صلوات بفرستید مرسی 🌷🌷🌷

من همیش میگم امااگ اینجوری بش کلی باهام دعوا میکنه بهم میگ من شوهرتم یااونا....ببین خون و خونریزی بشه بهتره تااینک شوهرت ازت ناراحت بش حالا هم ک پدرمادرش درجریانن چ بهتر

2706