2733
2739

مثلا بعد از 2ماه بفهمه که یه نفر که خودشم میشناس یبار زنگ زد حرفای رکیک گفته شما هم با کمک بزرگترا حلش کردید ولی بخاطر صلاح خودش به خودش نگفتید با شما چطوری رفتار میکنه؟

💖خدا بزرگتر از مشکلات ماست خدایا شکرت💖میشه لطفا برای سلامتی نینیم و سبز شدن دامن منتظرا صلوات بفرستید مرسی 🌷🌷🌷

من همون اول میگم این شماره خیلی مزاحم میشه

از اول در جریان باید گذاشت

توکل میکنم به خدای بخشنده و مهربان . چراکه بهترین هارا برای من فقط و فقط خداوند میخواهد... خدایا شکرت و سپاسگذارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ولی اگه این بشه که تو میگی دو روز تو خودشه به خودش میپیچه و تمام اگرم مثلا پدر خودش حل و فصل کرده باشه که همون دو روزم اعصابش بهم نمیریزه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

منم میخواستم بگم ولی طرف آشنا بود بعد مادرشوهرم نزاشت بگم گفت خون و خون ریزی میشه 

💖خدا بزرگتر از مشکلات ماست خدایا شکرت💖میشه لطفا برای سلامتی نینیم و سبز شدن دامن منتظرا صلوات بفرستید مرسی 🌷🌷🌷
2738
من سریع میگم اصلا نمیذارم یه روز عقب جلو بشع

یه روز چیه همون لحظه میگم

توکل میکنم به خدای بخشنده و مهربان . چراکه بهترین هارا برای من فقط و فقط خداوند میخواهد... خدایا شکرت و سپاسگذارم 

قهر ميكنه شدييييد 

كدوم بزرگتري نزديكتر از شوهرمه؟ 

اصلا خوب نيس جز همسر شخص ديگه اي اين مسائل رو بدونه

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
منم میخواستم بگم ولی طرف آشنا بود بعد مادرشوهرم نزاشت بگم گفت خون و خون ریزی میشه 

پس اگر هر حرکتی زد شوهرت بگو مادر خودت نذاشته

2706