2733
2734

مامانایی که بچه یه ساله به بالا دارید

چجوری به بچه ام غذا بدم هم وزنش کمه هم جزشیر هیچی نمیخوره

همه چیو میریزه زمین و نمیخوره😭😭😭

خدای خوبم ، هرچه تو امر کرده ای ، اطاعتت میکنم بندگی ام را بپذیر

من دخترم 9ماهشه اصلا با قاشق هیچی نمیخورد با دست غذا میدادم البته الانم با دست غذا میدم اما تازگی ها با قاشق هم میخوره.

ماهیچه با سیب زمینی بپز با دست کوچیک کوچیک کن بده بخوره

دکتر مهدیس  به اتاق عمل  دختر من رو صدا میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بچه من یه ماه مونده یه سالش تموم بشه مال منم خیلی بدغذاست دکتر که بردم گفت یه مدت شیر بهش نده بزا گرسنه بمونه اینجوری میخوره دقیقا همین کارو کردم بهش خیلی کم شیر میدم یه مدتی احساس میکنم غذاش خوب شده میدونم خیلی سخته ولی آرامشتو حفظ کن بزرگ میشن میخورن الان بچه ان بهونه میگیرن

دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.
2731
عزیزم بچه من یه ماه مونده یه سالش تموم بشه مال منم خیلی بدغذاست دکتر که بردم گفت یه مدت شیر بهش نده ...

اگه شیر ندم که همش گریه میکنه😢😢

چیزای خوشمزه و مقوی بده.پسر مننزدیک 15ماهش

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738
سلام دوستان ما گروه آشپزی برای نی نی ها داریم با۳۹۰ تا مامان فعال اگه دوست داشتین لینک بدم

ممنون 

بده بلکه تونستیم چیزی یاد بگیریم

Mahta:
⁩نمیدونی برای نی نیت چه غذایی درست کنی؟😔
دنبال برنامه غذایی مناسب برای هر ماه نوزادت هستی؟🤔
نینیت اصلا وزن نمیگیره؟☹️
بیا اینجا تا کلی مامان مهربون بهت کمک کنن👇👇
سوپر گروه آشپزی برای نی نیا👦👧
https://t.me/joinchat/AAAAAEPjiVc8_ACPFF42Ug : https://t.me/joinchat/AAAAAEPjiVc8_ACPFF42Ug
🌹🌹🌹🌹🌹
کانال ما:
@artinemamani
🌹🌹🌹🌹🌹
🌹🌹🌹🌹🌹
کانال ما:
@artinemamani
🌹🌹🌹🌹🌹

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد

دختر منم یک سالشه و از بس غذا درست کردم و نخورده افسردگی گرفتم. چند ماهم هست که خوب وزن نمی گیره. این ماه پنجاه گرم هم کم کرده بود. کل چیزایی که از صبح تا شب میخوره به اندازه یک وعده هم نمیشه