2733
2734

سرگل کتابخونت عالیه. گاری بالکنت دیوونوم کرده

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عکس بقیشم الان میذارم اونا رو مامان بافته من توش نقشی ندارم البته کوچولو هم بودم اون موقع حوصلم نمیگرفت بشینم پای دار

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)

اینم دوست دارم چون همسرم از سر چهارراه میخره این گلا رو😊. خیلیم گلدون داریم خیلی هم خوبشو داریم ازون گروناشم داریم ولی پارچ آب دم دست تره بود😂😂😂
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738

من اخر هفته قراره برم خونمو بچینم خیلی ذوق دارم😍😍😍خونم کامل صورتیه یعنی چطور میشه دل تو دلم نیست خیلی از وسایلاش رو خودم درست کردم🤗🤗🤗🤗

برای گم شدن همیشه نباید  توی کوچه پس کوچه های غربت باشی گاهی وقت ها توی اتاق خودت! میان تک تک خاطراتت گم میشی! اون وقت باید خیلی به عقب برگردی  تا خودت رو پیدا کنی...
2706