2737
2739
عنوان

تاخیر باوجود مصرف قرص مدروکسی پروڗسرون.لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1316 بازدید | 32 پست

تا10 روزطبیعیه اگه پریودنشی ولی بعد 10روز نشدی انشاا...نی نیه منم 3ماه لتروزول خوردم فایده نداشت باز بعد4ماه این ماه دارم میخورم انشاا...که همه منتظرا صاحاب بچه سالم وصالح بشیم

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏
مرسی عزیزم خوبم فکر کنم حال نی نی هم خوب باشه😌 به چیزای خوب فکر کن نا امید نشو انشالله که خیره ات ...

فدات شم عزیزم.دعا کن برام.اگه خبری بود بت میگم حتما😘

💖خوش اومدی پسرگلم💖خوش اومدی نفسِ مامان💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا10 روزطبیعیه اگه پریودنشی ولی بعد 10روز نشدی انشاا...نی نیه منم 3ماه لتروزول خوردم فایده نداشت باز ...

نفس جون ایشالا ب حق این ماه عزیز توهم جواب بگیری.من ماه اولم بود

نفس جون ایشالا ب حق این ماه عزیز توهم جواب بگیری.من ماه اولم بود

مرسی عزیزم انشاا...ماه اول اقدامی گلم

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏
2728

من دکتر بهم لتروزول داد گفت13پری برم سونو بعد برم سونو رو نشونش بدم اگه خوب بود بهم آمپول بده

من9ماه شده که اقدامم کاش این ماه دیگه خدا معجزشو به منم نشون بده خیلی بهش احتیاج دارم

2738
من9ماه شده که اقدامم کاش این ماه دیگه خدا معجزشو به منم نشون بده خیلی بهش احتیاج دارم

منم واقعا خستم.این ماه خییییلی ب خدا التماس کردم.اگه پریود نشم و نی نی باشه واااقعا ب معجزه خدا ایمان میارم.

نفس جون شما تا حالا قرص مدروکسی خوردین؟؟

منم واقعا خستم.این ماه خییییلی ب خدا التماس کردم.اگه پریود نشم و نی نی باشه واااقعا ب معجزه خدا ایما ...

اره عزیزم من از17 ساگیم دارم میخورم کلا نخورم پری نمیشم مجبورم بخورم.کیست و این چیزاهم ندارم فقط چربی دور رحممو میگیره نمیزاره  پری بیاد وقتایی که لاغر میشم منظم میشه پریم ولی هرکار میکنم دیگه از 74کمتر نمیشم.انشاا...بحق آقا امام رضا این ماه خدا نینی بهت بده گلم

اره عزیزم من از17 ساگیم دارم میخورم کلا نخورم پری نمیشم مجبورم بخورم.کیست و این چیزاهم ندارم فقط چرب ...

هرماه بعد از قطع تعدلد روز خاصی پری میاد؟؟

اره من شبی2تا میخورم بعد 5روز پری میاد ولی بعضیا شبی1دونه میخورن بعد از 10 روز پری میشن

ولی این ماه بعد4روز پری اومد پریمم خیلی کمه زیاد نیست امروز روز4 لک میبینم

ببین گلم کلا غیر از مدروکسی قرص لتروزولم توی عقب جلو شدن پری نقش داره من قبل عید3ماه آخرو لتروزول میخوردم اصلا توپریام قبلش درد نداشتم هیچی ولی از موقع اقدام وخوردن قرصای لتروزول همه نوع درد نزدیک پری میومد سراغم.

3ماه قبل عید که لترومیخوردم ماه اول سر موقع پری شدم ماه دوم7روز عقب افتاد ماه سوم 5روز جلو افتاد کلا پریم بهم ریخته.