2733
2734

الان نزدیک یک ماهه که از پوشک گرفتمش حتی پوشک شبش باز کردم جیششو میگه ولی همچنان پی پیشو تو شلوارش میکنه هر کاری کردم که بره دستشویی ولی تا چشم منو دور میبینه میره یه گوشه کار خودشو میکنه نمیتونم جایی برم خونه مردم و کثیف میکنه امروز صبح که این کارو کرد دعواش کردم دوباره الان رفت کرد اومد گفت دعوا نکن منم کنترلمو از دست دادم و زدمش خیلی گریه کرد منم کلی از کارم پشیمون شدم ولی دیگه خستم کرده 

خب حتما امادگيش رو نداره

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز آمادگیشو نداره خواهر جان یکم صبر کن...و اینکه با تشویق...چندتا برچسب خوشکل راحت کنده شو بگیر بگو هربار که پی پی تو بگی بریم دستشویی پی پی کنی یکی از برچسبارو میدم بزنی به دیوار دستشویی.با دعوا جفتتون اذیت میشین

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2728

آخي عزيزم خودش اومدگفت دعوام نكن؟حالاكه زديش پيشش نشون نده پشيموني 

ديگه ام دست روش بلندنكن بدترميكنه

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2738
وااا این چه کاریه خوب پوشکش کن! بزرگتر بشه میره! چرا میزنی بچه رو ؟؟  خوبه من بگیرم تورو بزنم

آخه خودش بدش میاد از پوشک تا میبندم با جیغ و داد میگه باز کن یا اگه اجازه بده پوشکش کنم خودشو نگه میداره تا بازش کنم 

ببرش دستشويي وقتي كارشوكرد بهش جايزه بده تشويقش كن تا يادبگيره شايدميترسه

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
هنوز آمادگیشو نداره خواهر جان یکم صبر کن...و اینکه با تشویق...چندتا برچسب خوشکل راحت کنده شو بگیر بگ ...

همه این کارارو کردم حتی براش از این رنگ انگشتیا خریدم هر بار پی پی کنه تو دستشویی نقاشی میکشیم 

آخه خودش بدش میاد از پوشک تا میبندم با جیغ و داد میگه باز کن یا اگه اجازه بده پوشکش کنم خودشو نگه می ...

خوبه که بزار خودشو نگه داره اونوقت که بازش کردی بفرستش دستشویی یا این لگنا واسش بخر بشینه رو اونا! شبیه صندلی هستن .

دخترم تمام زندگی من

عزیزم چند سالشه ؟ خوب بچه هنوز آمادگی نداره. پوشکش کن تا آماده بشه. بابا به حرف این و اون هم گوش نده که هی میپرسن هنوز پوشک داره؟؟!!! بچه رو اذیت نکن معلومه خودش بیشتر ناراحته که میاد بهت میگه دعوام نکن

2706