2733
2739

عکس بچمو میخوای چیکار؟😤 همینم مونده عکسشو سیو کنن ازش سواستفاده کنن😤😤

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم سونوگراف تا سونوگراف فرق داره.مال من عکس سرو گردنش رو بزرگ کرده بود عکس کل بدنشم کوچیک گوشه همین عکسه گذاشته بود.کلا یه عکس بود

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

دم دستم نیست ولی یکی کله ی گندشه که مماخش معلومه  یکیش هم خودش کامل ننه فداش بشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
دم دستم نیست ولی یکی کله ی گندشه که مماخش معلومه  یکیش هم خودش کامل ننه فداش بشه

فقط دو تا؟ ماله من خيليه ؟ 😵 يكي سر ، دو تا قلب با تپش رنگي، چنتا كامل، و... فكر كنم ٧يا ٨تا بود 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

بجه ها تو رو خدا به من بکین طبق تیکر بارداری ام الان هفته چندمم

اخه اخرین پری ندارم کلا نمیدونم بارداری ام عجیب بود

تیکر بارداری طبق اخرین سونو درست کردم که 18آذر تاریخ زایمان زده

هفته پیش رفتم ان تی گفت زود اومدی.حالا امروز باید برم دوباره نکنه بازم زود باشه؟

2706