2737
2734

مشکلاتم زیاده بچه ها نمیدونم چرا بجای اینکه مشکلاتم کمتربشه داره زیادترمیشه 20سال توخونه 30متری پدرشوهرم زندگی کردم الان ترک خورده شهرداری گفته باید خالی کنیدخونه رو دعاکنید بتونیم یع خونه رهن کنیم انقدراجاره هابالاست تودیوارگشتم سرسام گرفتم منی که شوهرم اجاره نمیدادمحتاج نون شبم بودم ازاین به بعد زندگیم چی میشه بخدا دارم دق میکنم هرلخظه هم ممکنه خونه آواربشه روسرم😔😭

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
انشالله ک مشکلت حل بشه،یعنی راهی نداره تعمیر بشه

نه عزیزم معلوم نیست چندسال ساخته 

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الهی،خدا الرحم الراحمین  انشالا ک همه چیز اون جور ک دوست دارید پیش بره و صاحب خونه بشید

ممنونم عزیزم فکرنمیکنم اونروزوببینم که صاحب خونه شدم چون هیچی ازم نمونده دیگه😭

ممنونم عزیزم فکرنمیکنم اونروزوببینم که صاحب خونه شدم چون هیچی ازم نمونده دیگه😭

انقدر انرژی منفی نده خدارو چه دیدی توکل کن به خودش یه جوری دستت رو میگیره خودت هم نمیفهمی چطوری انقدر قشنگ برات رقم زد انشالله ک میبینی 

انقدر انرژی منفی نده خدارو چه دیدی توکل کن به خودش یه جوری دستت رو میگیره خودت هم نمیفهمی چطوری انقد ...

انشالله عزیزم ممنونم ازحرفای قشنگت🙏