2737
2734
عنوان

به نظرتون حق با مادرشوهرمه؟

161 بازدید | 26 پست

بچم ۸ ماهشه الان ۳،۴ ماهه اومدیم شهرستان خونه پدرشوهرم

با بچه کوچیک انتظار داره همه کاراشو من انجام بدم

الان تو خونه فقط من روزه میگیره انتظار داره برم براشون ناهار درست کنم جمع کنم بشورم اخرش

شبا درست نمیخوابم تو روز یکم میخوابم 

اومده به مامانم گفته نمیاد کمکم ناهار درست کنه همش خوابه

همه حرفیم راحت میگه اونروز تو روم میگه مثل آل میمونی

بچمم موقع دندونشه واقعا اذیت میکنه دارم دیوونه میشم دیگه

بگید حق با کیه

میشه برای سلامتی فندقم صلوات بفرستید🌹😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حق با توئه عادتشون نده یکم بکن زیاد نکن وظیفت بشه طلبکار بشن اندازه نگه دار الکی خودشیرینی نکن توقعش ...

اتفاقا خریت کردم از اول زیادی بهشون رو دادم الان میگه من بشینم رو مبل تو کارامو انجام بده

اصلا نمیگه تو روزه ای ما ناهار میخوریم شاید دلت بخواد میگه بیا برامون سالاد درست کن

2738
اصلا به حرفاشون توجه نکن خیلی رو دارن به خدا فقط حواست به بچه ات باشه 

عوضین

همش یه جوری به من رفتار میکنه غیر مستقیم میگه بچم با تو بدبخت شده

اتفاقا خریت کردم از اول زیادی بهشون رو دادم الان میگه من بشینم رو مبل تو کارامو انجام بده اصلا نمیگ ...

پرروشون کردی دیگه گفتم که بهونه بیار فلان جام درد میکنه سرم درد میکنه یچیزی بگو از وظیفت کم کن به شوهرت بگو یسری کارارو وقتی ازسر کار اومد بکنه 

عوضین همش یه جوری به من رفتار میکنه غیر مستقیم میگه بچم با تو بدبخت شده

کاش بری خونتون شوهرتم کارش تموم شد بیاد دیگه...اصلا زیاد بهشون محل نده افسرده میشیا من خودم چند سال پیش خانواده شوهرم زندگی کردم اونام اینجوری بودن یعنی منو قشنگ روانی کردن با حرفا وکاراشون

عوضین همش یه جوری به من رفتار میکنه غیر مستقیم میگه بچم با تو بدبخت شده

جواب دستت دردنکنه چقدر رو دادی چقدر باهاش صمیمی شدی حوصلت سر میره برو خیابون و پارک بگرد یا حتی برو جلوی در بشین محلش نذار چقدر احترام خودتو از بین بردی 

پرروشون کردی دیگه گفتم که بهونه بیار فلان جام درد میکنه سرم درد میکنه یچیزی بگو از وظیفت کم کن به شو ...

خوب همین کارو کردم دیگه به مامانم گفته همش خوابه

کاش بری خونتون شوهرتم کارش تموم شد بیاد دیگه...اصلا زیاد بهشون محل نده افسرده میشیا من خودم چند سال ...

افسرده شدم اصلا حوصله هیچکسو هیچ چیزی رو ندارم

جواب دستت دردنکنه چقدر رو دادی چقدر باهاش صمیمی شدی حوصلت سر میره برو خیابون و پارک بگرد یا حتی برو ...

تاحالا احترام گذاشتیم این شده یه تو بگیم چشمونو درمیارن

2706