2733
2739
عنوان

خاطره بازی

20767 بازدید | 245 پست

سلاممم

از خاطره های عقد و ازدواج و نامزدی بگین بخنیدم  

من که به شخصه عاشق خاطراتم

Whos gonna walk through the dark side of morning?whos gonna rock you when  the sun wont let you sleep?it aint me👽

بزار فكر كنم😂

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره بگو 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738

خاطره نداريم كه 

دوران عقد و نامزدي رو نميشه اينجا تعريف كرد😂

اخه زشته رحتخواب پهن كنيم جلو مردم

آقا ما روز عقد بعد از شما دادن به مهمونا مامانم نامزدم رو نگه داشت!بعد چون زمستون تموم بود و هوا گرم شده بود !پتوهارو شسته بود و ی پتو دونفره داد بهما  

منم خیلی خجالتی ام!آقا خلاصه انقد پتو رو از رو نامزدم کشیدم(صد فرسنگ سعی می کردم دور شم)بدبخت پتو رو ول کرد خوابید  (من حتما باید با پتو بخوابم)

Whos gonna walk through the dark side of morning?whos gonna rock you when  the sun wont let you sleep?it aint me👽
آره منم خیلی بدم میاد. ولی اون بدیش هم یه جور خاصی بودن اون روزا

ای بابا چرا؟ خانواده شوهر اذیت کن بودن نه؟

من و شوهرم خیلی دوران نامزدی اذیت شدیم ولی خب بعضی جاهاشم واقع خنده داره الان که یادم میاد

بگین خو  

2706