2752
2734
عنوان

دکتر بهم گفت دیسک کمر داری 🥵

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 37 پست
عزیزم منم دیسک دارم ۱۰ تا دکتر رفتم کلی دارو اینا دادولی دریغ از یه ذره تاثیر قبل عید یکی  رو ...

کدوم شهری.من فعلا مغز اعصاب رفتم

دکتر مخصوصش چیه؟

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم شهری.من فعلا مغز اعصاب رفتم دکتر مخصوصش چیه؟

من تبریزم  دکتر مخصوصش همون مغز و اعصابه یا ارتوپد

من دکتر نرفتم ی مردی بود مهره ها رو مینداخت سرجاش شکسته بندی بود 

اینقد آدم اومده بود ها ولی خدایی برا من خیلی فرق کرده گفت ی بار دیگه هم بیا

‏من رابطه نمیخوام، من رفیق میخوام،کسیکه ازکنارش بیدارشم باهاش بخندم،برقصم،پیشرفت ورشدکنم.کسی که باهاش غذابخورم،کسیکه بتونم عشق بورزم‏من شریک جرم میخوام،کسیکه ازته قلبم اعتمادکنم،کسیکه نترسم ازدستش بدم چون میدونم همیشه کنارم هست،شاید رابطه مناسب من نیست، اماشریک شدن روانتخاب میکنم.
2731
من تبریزم  دکتر مخصوصش همون مغز و اعصابه یا ارتوپد من دکتر نرفتم ی مردی بود مهره ها رو مینداخت ...

نه من اونطور دکترا رو اصلا قبول ندارم من حتی طب سنتی رو هم نمیتونم قبول کنم

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
نه من اونطور دکترا رو اصلا قبول ندارم من حتی طب سنتی رو هم نمیتونم قبول کنم

منم اولا قبول نداشتم ولی ۳ ساله همه جور دکتری رفتم ولی همشون قرص دادن که فایده هم نکرد یکیش گفت جراحی کن با اینکه۲۲ سالمه ولی اینجا رفتم خوب شدم

‏من رابطه نمیخوام، من رفیق میخوام،کسیکه ازکنارش بیدارشم باهاش بخندم،برقصم،پیشرفت ورشدکنم.کسی که باهاش غذابخورم،کسیکه بتونم عشق بورزم‏من شریک جرم میخوام،کسیکه ازته قلبم اعتمادکنم،کسیکه نترسم ازدستش بدم چون میدونم همیشه کنارم هست،شاید رابطه مناسب من نیست، اماشریک شدن روانتخاب میکنم.
عزیزم میشه آدرس بدی منم تبریزم کمر درد هم دارم دکتر گفته دیسک دارم 

گلم اینی که من میگم شکسته بندی هست ولی واقعا خوب میکنه 

درخواست بده آدرسش رو بفرستم❤️