2733
2734

رابطمون خیلی خوبه همو دوس داریم تا فعلا که خیلی پسر متعهدی بوده .. اینا... خیلی حالمون عالیه باهم

یک ماهه باهم اشنا شدیم

شغلش شیشه بندی ماشینه اصلا وقت نداره از ساعت 6 میره تا 7...

فاصلمون هم یه 1 ساعتی میشه

خیلی کم میتونه ببینیم میگه دو سه هفته ای یک بار میتونه ببینه منو😞😭😭😭چیکار کنم؟ راهنمایی میکنید؟

الان مشکل کجا هست ؟

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
این دیگه فکر کردن داره عزیز من؟ همه چی نمیشه حی و حاضر باشه پس صبر و تحمل تو رابطه معنیش کجاست بن ...

😐😞وای اخه دلم براش تنگ میشه که .. سرد نمیشیم نسبت به هم؟

حستون چی میگه راجب یک نفر اولین چیزی که به دهنتون میرسه راجب یک دختر رو توصیف کنید چه ظاهری چه اخلاق ...

خیلی بشدت پسر صادقه خیلی مهربونه خیلی تو رابطه هوامو داره چهرش بسیار بسیار جذابه اهل پول دراوردنه ولی اهل ازدواج زود هنگام نیست از اون پسراس ک باید خیلی باهاش موند بعد عاشق شد ازدواج کرد😐... وقتم نداره زیاد منو ببینه

2706