2752
2734
عنوان

برادرم تصمیم به ازدواج گرفته ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 17733 بازدید | 367 پست
سلام عزیزم اینارو ول کن خوووود دختر چطوره اخلاق و شخصیتش ؟؟

خودشو خیلی ساده و مظلوم نشون میده ولی اصلا اینجوری نیست خیلی خواهراش روش نفوذ دارن و یادش میدن

تهمت مثل ذغال است..اگر نسوزاند سیاه میکند😑

کار به شرایط خانوادش ندارم..چون هر وضع مالی دارن خودش بالاخره داره کار میکنه.ولی اخلاق اخلاق اخلاق

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چجوری با داداشت آشنا شده؟ اونوقت شرایط برادر خودت چجوره

خونشون سمته ورامین‌!!! برادرم اونجا پروژه گرفته بود میرفتیم سرکشی میکردیم به خاطره اشتباه یکی از کارگرای ما برق خونه اینا اتصالی کرد و یخچالشون سوخت. منو برادرم رفتیم حرف بزنیم و عذرخواهی کنیم. اون موقع همو دیدن. 

والا ازدواج هرکس به خودش مربوطه اگه تصمیم گرفتن بدرد. هم میخورن شما هم بگین مبارک ادمارو از هم جدا. نکنید فقط با مخالفت ممکنه بعدها بخاطر همین تو روتون وایسن ک شما ها نذاشتید من خوشبخت شم

برادرم فوق لیسانس مهندسی عمران و ضعیت مالیش خیلی خوبه از همه نظر اون سرتره. اخلاقش واقعا خوبه د خیلی جنتلمنه. اینو دخترای فامیل میگن😂

من به هیچچچچچچ چیز دیگه اش کار ندارم اما یه موردی گفتی که مورد خیلی بدیه!

این که این خانوم شیوۀ حل مساله اش کات کردن و قطع کردن گوشی و جواب ندادنه. این یعنی آدم اهل گفتمان و منطق و دیالوگ نیست و با قهر توی رابطه باج می گیره.

به برادرت بگو بیشتر از این بابت امتحانش کنه.

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  
والا ازدواج هرکس به خودش مربوطه اگه تصمیم گرفتن بدرد. هم میخورن شما هم بگین مبارک ادمارو از هم جدا. ...

مهشید جان درسته که خیلی نمیشه دخالت کرد ولی ازدواج خواهر برادر تاثیر مستقیم توی زندگی ادم داره

برای ما که اینحور بوده

خوشبخت بشن انشاالله.زياد سخت نگيريد بسپاريد به خدا،اگه داداشت دوسش داره بايد باهاش كنار بياييد،داداش منم يه زن مطلقه كه بچه داشت رو گرفت خانواده زنه هم جالب نبودن،ولي الان خودشون دوتا خيلي خوشن،ما هم خيالمون راحته داداشم خوشه

دل آرام گيرد با ياد خدا❤️