2733
2734

هاجی شاکیر.سدرصحت.کلییر.هد اندشولدرز.پرژک.پاوه.شبنم.آرزوِِ....ولی فرق نمیکنه امروزمیرم حموم فرداچربه.باتایدم میشورم بدحالت میشه  خسته شدم.شماشامپویی نمیشناسید ک خوب باشه ودیرترچرب بشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین شامپو ایروکس ضد شوره رنگ جلدش زرد کمرنگه.

حتما اینایی که گفتم باشه ببین درسته شوده نداری ولی برای موی چرب عالیه.

منم برای چربی مو همین ایتفاده کردم

دکتر مهدیس  به اتاق عمل  دختر من رو صدا میکنن
2728
2738

عزیز منم موهام چربه دقیقا چون زیاد حموم میری بیشتر چربی تولید میکنه یه مدت تحمل کن و دیر به دیر حموم برو کامل خوب نمیشه ولی خیلی بهتر میشه ، حنا هم بذاری عالیه

من چون موهام چربه خیلییییی ریزش دارم راهی پیدا کردین به منم بگین

الهی مریم به آرزوش برسه...آمین

با چاي سبز موهاتو ابكشي كن 

دم كرده قهوه خيلي خوبه 

ماهي يه بار هم با سركه سيب موهاتو اب بكش 

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙

شامپو بس برای موهای چرب سبز رنگ عالیهههه تایت هم دیگه نزنیاااا کچل میشی موهات چرب باشه بهتره تا اینکه کچل باشی!!!!

ماگذشتیم و گذشت آنچه تو باما کردی...توبمان و دگران وای به حال دگران.....😔
مرسی حتمامیخرم ببینم فرقی میکنه یانه

ببین اینی که گفتم بخری محشره.

من موهام خیلی چرب بود شوره نداشت یکی بهم معرفی کرد تعجب کردم به خاطر ایمش.

ولی فعلا تا 3ماه هر بار میری حموم یعنی هفته ای 2بار استفاده کن

دکتر مهدیس  به اتاق عمل  دختر من رو صدا میکنن
2706