2737
2739
عنوان

عجب ادمایی پیدا میشه خیر سرش نوه اشه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 2151 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اونجا نرو انقدر بمون پس انداز کن تا دق کنه

با این وضعی که استارتر تعریف میکنه اون مادرشوهر قصد معذرت میخوام دق دادن ایشونو دارن...هر چه زودتر برن بهتره

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

میخواستی بگی این بچه از قران پاکتره اگه به قران معتقدی.اعصابم خورد شد اه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2728
با این وضعی که استارتر تعریف میکنه اون مادرشوهر قصد معذرت میخوام دق دادن ایشونو دارن...هر چه زودتر ب ...

آره حرفمو پس میگیرم ،چون شوهرشم هوای ننشو داره سخته

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
2738

خونه خریدیم و فقط در حال حاضر داره تعمیر میشه و اماده ازین زورش میاد که ما خونه خریدیم ولی دخترش شوهرش بیکاره مفت خور گوشه خونه نشسته شام نهار صبحونه خونه اینان با دو تا بچه الانم حامله اس خرجیشونم خود مادرشوهرم میده بعد زورش میاد ب ما ی تخم مرغ بده 

تقصیر خودمه ک فرستادمش پایین انقد حرص خوردم از ظهر تا حالا قفسه سینه ام درد میکنه دارم فک میکنم کاش ...

حرص نخور وقتی شیر میدی.

زهرمار میشه براش طفلی.

اقلا بزار این آرامش داشته باشه.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

آخه کدوم مادر بزرگی دلش میاد نوه شو بزنه؟!!!

حتی تو محکمه هم بچه کم سن و سال محاکمه نداره چه رسد به زدن

ایشون حداقل دیه قرمز شدن کمر بچه و دردی که کشیده رو پل صراط زنجیر گردنشه...

ولی واقعا. از اونجا برید تا آرامش داشته باشی, اون موقع هم گاهی برا احوالپرسی خانومانه بیا شامتو بخور و برو 

اگه هم یه وقت از مستاجری و مشکلاتش پرسید بدون تندی و خیلی أروم بگو مادرجون ایشالا 200 سال زنده باشید ولی همه مستاجر دنیاییم, خدا کنه خونه ی آخرتمون از حق الناس تاریک نباشه

2706