2737
2734
عنوان

عجب ادمایی پیدا میشه خیر سرش نوه اشه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 2151 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه چقدر وحشتناکه 

نمیشه برین ازینجا؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2731

پس همسرت تقصیر داره. بچه گناهی نکرده که بردش عذرخواهی. عزیزم... بچه ات رو لااقل بغل کن بوسش کن بهش بگو تو کار اشتباهی نکردی. بزرگترا گاهی عصبانی میشن و اشتباه میکنن.

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2738

انشالله به زودی بلند میشیم ازینجا مهمونی میگیره زنگه میزنه بالا میگه ب شوهرم فقط خودت تنهایی بیا پایین شوهرم رفت بعد ی 5 دیقه اومد گفت پاشو بیا پایین همه شام پایینن منم گفتم نمیام دعوتم ک نکرده گفته تنهایی ب زور منو برداشت برد تا ساعت 11 شام نداد ب بچهای خودشش! دخترم اذیت میکرد بلند شدم رفتم بالا شیرش دادم و خوابوندمش دیدم شوهرم اومد بالا گفتم شام میخوری گرم کنم گفت من پایین خوردم 

اینکه این همه سابقه داره چرا بچتو فرستادی پایین پیشش دیدن این مدل آدمها هم کفاره داره چ برسه ازشون درخواستی هم داشته باشی 

کسی که بچه کوچیک رو میزنه روانی هست اگر سلامت روحی بچه ت برات مهمه رفت و آمدت رو قطع کن باهاشون

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد --- خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

به هیچوجه نباید با بچه بدرفتاری میکرد، رفتارش کاملا غلطه

اما بچه شما باید میدونست که باید در بزنه و منتظر شه باز کنند و باید از خودش میخواست بده

آسمان دیگر نمی بارد به بخت شور من...بی نصیبی را برایم مصلحت معنا نکن

من هیچوقت ازش چیزی نمیگرفتم همیشه خودم داشتم تو خونه ولی با وجود ی بچه شیرخواره و کلی مشکلات دیگه نتونستم برم خرید این چن روزه همیشه بااینکه ازم بدش میومد ولی مث ایندفه کولی بازی درنمیاورد

من هیچوقت ازش چیزی نمیگرفتم همیشه خودم داشتم تو خونه ولی با وجود ی بچه شیرخواره و کلی مشکلات دیگه نت ...

از اونجا نرو انقدر بمون پس انداز کن تا دق کنه

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

دیگه بچتو نفرست پایین ...به هیچ وجه نباید دست رو بچه بلند کنه اما کاش بچتونم وقتی درو باز نکرد نمیرفت تو یا لااقل وایمیساد نمازش تموم میشد

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2706