2737
2739
یعنی روحانی طرفداری مثل تتلو نداشت؟رییسی یکی از طرفداراش این مدلی باشه روحانی ۹۰ درصدش مثل تتلوین.خخ ...

نه والا ما شجریان گوش میدیم 😂

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان به نظر من ما احتیاجی نداریم بحث کنیم! مخصوصا با کسی که زیر حرفش میزنه و کلا نمیشه رو حرفهاش حساب کرد!

حداقل کاربری جدیدی میساختی!! شماها که خوب تو کار وجهه هستین😁

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
2728
یعنی روحانی طرفداری مثل تتلو نداشت؟رییسی یکی از طرفداراش این مدلی باشه روحانی ۹۰ درصدش مثل تتلوین.خخ ...

عزیزم ماقبل از انتخابات تمام وقت و انرژی مون گذاشتیم و از حق دفاع کردیم و خداروشکر زحماتمون نتیجه داد الان دیگه بحث بیفایدست  

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
اما این تتلو عجب سوژه ای شد 😂😂😂😂😂😂😂😂

وای خوب شد این تتلو یه حرکتی زد که دست این جماعت رو بشه.

اون استااااد رائفی پور چه واسش پست گذاشته بود.

یه جایی نوشته بودحالا اگه خالکوبی تک چشم روی بازوی تتلو رو بهش نشون میدادن درجا میگفت فراماسونریه ها😂

گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.
2738
همه دغدغه مردم فقط ربنای شجریان بود ماشالله دیگه دنیا گلستان شده.خخخخ

گلستان نشد. اما مطمینیم بورکینافاسو هم نمیشه 😂

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

دوستان دقت کنید 

بحث درباره رئیس جمهور و ... اینا نیست اصلا 

من فقط برام جالب بود که نتونسته تحمل کنه و پست نذاره که ازش سوال کردم 

الان بحث سر اینه که ادم حرف میزنه باید رو حرفش وایسه 

میگن مرده و حرفش😉😉😉

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

من برم شام 😊

گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.
2706