2733
2734
عنوان

بعد از... حالم بد میشه یا مثلا غش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3785 بازدید | 102 پست
فکر کنم شوهرش مقنی هست  هدف اصلی نفته  رابطه نیست😑

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وااااای خدا نکشتت

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
والا 😅😅😅😅😅 دیدی چقدر حق میگم🤣

حق به توان هزار 🤣🤣🤣🤣

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2731
اوضاع خیلی کشمشی هست خدا می‌دونه با اون نوع رابطه اونا استارتر تا حالا جون سالم به در برده یا نه

واااااای آقا تو لحن طنزت خیلی عالیه 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خوبه بهش بگیم اگه در خطره اعلام کنه 🤣🤣🤣🤣

صلیب سرخ حضانتش رو قبول می‌کنه هاااا🤣

آقااا خداوکیلی من مجردم خبر ندارم. خدایی ممکنه بعده اون قضیه آدم چشاش سیاهی بره؟؟ یا شایدم شوهرش مرد خیلی قوی ای هست ماشاالله 😶😶

آقااا خداوکیلی من مجردم خبر ندارم. خدایی ممکنه بعده اون قضیه آدم چشاش سیاهی بره؟؟ یا شایدم شوهرش مرد ...

آره امکانش هست اگه چیزی نخورده باشی

یا ضعیف باشی و بنیه نداشته باشی یا پارتنرت قرص خورده باشه دوخول رو چار ساعت طولش بده 

و همه اینا 

الان تعلیق میشم لعنتی🥴

بعد از چی ؟؟؟؟

بعد از ...

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

ضعف شدید جسمانی داری و غلبه ی شدید صفرا ، لاغر و زرد هم هستی؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
فکر کنم شوهرش مقنی هست  هدف اصلی نفته  رابطه نیست😑

😂🤣🤣😂😂

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2706