2733
2734
عنوان

چقدر تا بحال جرات تغییر داشتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1623 بازدید | 111 پست
خواهش🙏🏻  البته درستم میفرمایید ولی نه برای همه

داداش من مادر دیدم که همین بود 

دوتا پسراسم کشته شدن الان بیشترین عذابو بخاطر رفتنشون نه بخاطر کارایی که کرددد اذیتاش میکشه ...💔خدا این اتفاقو سر دشمن و کافر هم نیاره

خستم از جماعت زنده کش مرده پرست🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
متوجه منظورتون نشدم، یعنی الان که از دستشون داده قدرشونو میدونه؟

اره پشیمونه 

عذابش برا از دست دادنشون یه طرف برا کارایی که موقع زنده بودنشون کرد یه طرف و بیشتر عذاب مبکشه

اره پشیمونه  عذابش برا از دست دادنشون یه طرف برا کارایی که موقع زنده بودنشون کرد یه طرف و بیشت ...

اهان

من پدر و مادرم با اینکه برای ایندم نتونستن حرکتی انجام بدن ولی بعد ۱۲۰سال حتی فکرشم نابودم میکنه 

🧔اقا هستم
اهان من پدر و مادرم با اینکه برای ایندم نتونستن حرکتی انجام بدن ولی بعد ۱۲۰سال حتی فکرشم نابودم میک ...

ببینین اینکه یه کاری انحام ندادن اینا حرفی نیس چون وضیفشون نیس همینکه بزرگمون کردم دستشونو باید ببوسیم ولی اون طرفی که من میگم ظلم کرد به پسراش ظلممممم خواهر خود اون طرف میگه به عمرم همچبن مادری ندیدم💔

2740
ببینین اینکه یه کاری انحام ندادن اینا حرفی نیس چون وضیفشون نیس همینکه بزرگمون کردم دستشونو باید ببوس ...

بله اون که درسته ،

ولی قبول کنیم که اگه نمیتونیم یه حداقلی برای اینده بچه هامون ،در حد یه عروسی و پول رهن یه خونه کوچولو نزاریم براشون پس چرا به دنیا بیاریمشون؟

چرا همسر بنده از اول زندگیش باید سختی بکشه بنده خدا،بخاطر اینکه من ندارم ؟

حالااین کارا هیچ،چرا سرزنش میکنن که هم خودم هم همسرم اذیت بشیم؟؟

ولش کن دست رو دلم نزار ابجی ،

🧔اقا هستم
بله اون که درسته ، ولی قبول کنیم که اگه نمیتونیم یه حداقلی برای اینده بچه هامون ،در حد یه عروسی و پ ...

هوووووف دیدم از این پدر مادرا هم حق دارین واقعا 

ولی خب خداروشکر تنتون سلامت خودتون کار کنید وضعتون انشالله توپ بشه شما کارایی که خانوادتون براتون نکردو برا بچتون انجام بدین

بله اون که درسته ، ولی قبول کنیم که اگه نمیتونیم یه حداقلی برای اینده بچه هامون ،در حد یه عروسی و پ ...

خانواده همسر من عقیدشون اینه سربازی و خرجش عروسی و نانزدی و زن گرفتن کلاااا خرجش به گردن پدر مادره

این بنده خداها سرمایه اولیه کار پسراسونم دادن بعد عروسی هم خونه در اختیار میزارن 

اها اینم بگما فقط دوتا پسر دارن تو دنیا

هوووووف دیدم از این پدر مادرا هم حق دارین واقعا  ولی خب خداروشکر تنتون سلامت خودتون کار کنید و ...

ممنون خواهر🙏🏻

اون روزا گذشت به لطف خدا 🤲

نه ابجی الان خدا رو شکر خیلی روبراه شدیم به لطف خدای بزرگ و صبوری همسرم،

ااااره خدا رو شکر داریم برای بچه هامون یه اینده خوب میسازیم 

دیییگه نمیخام پسرم همسرشو عذاب بده و دخترم از بی پولی پدر مجبور بشه تن به ازدواجای بیخود بده

🧔اقا هستم

عقایدم رو فیکس کردم که چیارو قبول دارم و چیارو ندارم

اما هنوز توی عمل به همه چیزایی که باور دارم ضعیفم

جرمت را نمیدانم... توام ندان... اینجا سلول دنجیست که عاشق میله هایش میشوی... به بند زمین خوش آمدی🍃