2752
2734
عنوان

کرم پودر گابرینی

71 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها من یه کرم پودر گابرینی خریدم از نوع تیوپی ، پوشانندگی و ماندگاریشم خوبه ولی یه بویی داره ، نمیدونم بوش رو چجور توصیف کنم اما بنظر بوی خوبی نمیاد ☹️

به شرط اصل بودن خریدم چون این بو رو داره میگم نکنه فیکه

کسایی که اصل کرم پودر گابرینی رو دارن میشه بیایید بگین مال شماهم بو ناخوشایند داره یا نه 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولا کرم های فیک یابوی بد یا تند و زننده دارند

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2731
معمولا کرم های فیک یابوی بد یا تند و زننده دارند

اره واسه همون میگم ، تند نیست انگار بوش شیرینه شبیه عطر مشهده😂

از فروشنده پرسیدم میگه چون مواد شیمیایی نداره و گیاهیه این بو رو میده

اره واسه همون میگم ، تند نیست انگار بوش شیرینه شبیه عطر مشهده😂 از فروشنده پرسیدم میگه چون مواد شیم ...

انشالله که اصلی باشه.کاش مردمو فریب ندن

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

الان این جوش زشت دراثر استفاده کرم ضدآفتاب هستش.اینقدر تعریف کرد روشم نوشته فاقد چربی و حاوی فلان وفلان

عه برندش چیه🤐

دکتر ژیلا