2733
2739

ازفردا ساعت چند اخه من شنیدم موقع نماز ظهر باید خوند درسته ؟

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
من‌میتونم ۳ ۴ روز هم بخونم‌نگران ۴۰ نفر نباش فقط من تا الان ختم دست جمعی نگرفتم بهم‌بگین‌چجوری نیت ک ...

ببخشید مریم جان مگه ۴۰روزو نباید خوند ؟ختم ۴۰ روزه یعنی ۴۰ نفربشیم وهممون اون ۴۰ روزو بخونیم 

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترين زمانشه ولي در طول روز بايد خونده بشه

مثلا بعد نماز صبح بخونم خوبه ؟

2728
ببخشید مریم جان مگه ۴۰روزو نباید خوند ؟ختم ۴۰ روزه یعنی ۴۰ نفربشیم وهممون اون ۴۰ روزو بخونیم 

راستش من‌چون تاحالا ختم نگرفتن بلد نیستم فقط بلدم از سوره حشر بخونم😁 میشه یهم بگین چجوری باید واسه همه نیت کنم؟ فکر کنم چون اسامی رو شماره زدن هرروز باید به نیت اون کسی که اسمشه بخونیم

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
 راستش من‌چون تاحالا ختم نگرفتن بلد نیستم فقط بلدم از سوره حشر بخونم😁 میشه یهم بگین چجوری بای ...

شماهر۴۰ روزو بخون هم واسه خودت دعا کن هم برای ۳۹ نفر دیگه .یا اسمارو سیو کنید هرروز به نیت یکی دعا کنید .یا کلی دعا کنید 

شماهر۴۰ روزو بخون هم واسه خودت دعا کن هم برای ۳۹ نفر دیگه .یا اسمارو سیو کنید هرروز به نیت یکی دعا ک ...

مرسی

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
2738

کاش دوباره این چله رو بذارین

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔