2733
2734
عنوان

بنظرتون این بچه باهوشههههه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 34 پست
زبان رو از ۳ سالگی میتونی شروع کنی. برای ورزش هم فکر کنم همون ۳ سالگی به بعد بتونه بره باید با مربی ...

چقدر ذوق کردم چه خوب اگه فرصت کنم حتما میبرمش پس زبان و شروع کنه بهتره کنارشم قرآن 

که اول حافظه اش تکمیل بشه بعد هم ورزش خیلیم عالی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر بچه با بچه دیگه فرق می‌کنه آموزشش بده ولی با بازی و شعر نه با اجبار تا خسته نشه دختر کوچیکم ۵سالش ...

افرین دقیقا 

ولی خب ذاتا باهوش هست چون حرکاتش هم نشون میده فارغ از فرق داشتن 

کلا یا من اون داداشم فرق داره اتفاقا مادرم سر این خیلی سوره ها میخوند هم برای زیبایی هم هوش دیگه خلاصه این شده

قربونت برم اخه خودم هم ۲ سالگیم بهم میگفتن خیلی باهوش بودی کلی سوره قرآن حفظ بودی اسم امامان رو بلد ...

خیلیم عالی🙂خدا واسه هم حفظتون کنه و ایشالا تو این مسیر آموزش پیشرفتای خوبی داشته باشید♥️

2731