2410
2553

ستاره جون خوردن بعد از درست کردنه   الان داره مخم اتیش میگیره فقط برا سحر گیرم خداااااااااااذ

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ما کلا یه وعده غذا درست میکنیم اونایی که روزه نمیگیرن ناهار میخورن روزه دارا هم شام!واسه افطار هم معمولا سوپ یا حلیم از بیرون میگیرن

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

بچه ها من مثلا فرنی درست میکنم اونقدر که واسه فردا هم بمونه که فرداش دیگه درگیر فرنی درست کردن نشم.یا مثلا امروز سوپ درست کنم واسه دو روز درست میکنم که فرداش هم بخوریم.اینطوری هر روز سر سفره هم فرنی هست هم اش و سوپ

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2714

من اصلا افطاری درست نمی کنم فقط شام درست می کنم بعضی وقت ها حتی زورم میاد چایی بزارم بیچاره همسرم دلش می خواد آخه مامانش همیشه براشون فرنی و آش جدا درست می کرد ولی من واقعا نمی رسم تازه میگم که اگه اینا رو بخوریم چاق میشیم.