2737
2734

من خودم 10 ساله دارم جنوب زندگی میکنم الان پسرم کلاس اوله خیلی افتاده تدی سرم باند شم بیام شیراز برای زندگی اینجا خوبه مشکل خاصی هم ندارم فقط تابستونش آیا میکنه فوق العاده گرم میشه همه این مدت مقاومت  کردم با شوهرم رفتم اومدم تنها نذاشتم ولی الان انگار دیگه از این همه رفت وامد خسته شدم دلم یه زندگی میخواد.میخوام بدونم مثلا شوهرم دوهفته دور از ما هست خیلی سخته.پشیمون میشم.چه جوره

راستش من متوجه نشدم چی شد? 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره معلومه که سخته شما که 10 ساله داری زندگی میکنه با همه چی آشنایی اونجا ب نظرم نکن اینکارو همتون اذیت میشید

باز هم بگو دوستت دارم …اینجا نه دماغ کسی دراز می شودنه گرگی به گله می زند
2731

شوهرت جنوبه خودت میخوای بیای شیراز? من نامزدم ازم دوره۰ خیلی بده انگار نه انگار که ازدواج کردم۰ نه تو شادیا پیشمه نه تو غما۰ برا اون از منم سختتره۰

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
راستش من متوجه نشدم چی شد?

من 10 ساله جنوب دارم زندگی میکنم به خاطر شغل همسرم الان میگم بیام شیراز که شهر خودم هست همه خانوادمم شیرازن.

ولی دو دلم میگم بیام یه دفعه پشیمون بشم میخوام بدونم کسایی که اینطورین چه کار میکنن 

2738
من 10 ساله جنوب دارم زندگی میکنم به خاطر شغل همسرم الان میگم بیام شیراز که شهر خودم هست همه خانوادمم شیرازن.ولی دو دلم میگم بیام یه دفعه پشیمون بشم میخوام بدونم کسایی که اینطورین چه کار میکنن

دور بودن از همسر سخته کل بار زندگی و بچه هامیفته رو دوشت۰ مگه اینکه خونواده ات خیلی هواتو داشته باشن که آب تو دلت تکون نخوره۰ تازه شما هم کنار بیای مردا بعیده بتونن تحمل کنن

اصلا کاری به دلتنگی برای خانوادم ندارم خوب ادم شهر بزرگ باشه خیلی بهتره مثلا بچش بره مدرسه جای بهتر 

البته اینجا هم اسمش رو نوشتم مدرسه چون اصلا توی فکرش نبودم بیام شیراز 

ولی این هفته اومدم شیراز انگار اصلا فکرم درگیر شده اساسی .

به شوهرمم میگم میگه نه نمیشه باید باهم باشیم 

دور بودن از همسر سخته کل بار زندگی و بچه هامیفته رو دوشت۰ مگه اینکه خونواده ات خیلی هواتو داشته باشن که آب تو دلت تکون نخوره۰ تازه شما هم کنار بیای مردا بعیده بتونن تحمل کنن

اره میدونم خیلی سخته 

خودمم یه دفعه تابستون میرم بمونم بهم سخت میگذره 

نمیدونم خودمم توی دو راهی موندم 

شوهرمم زیر بارش نمیره میگه پشیمون میشی 

ارزش نداره همسرت را تنها بذاری خودت تنها بمونی،  در ضمن بهتره که پدر بالا سر بچه ت باشه،  به امید خانواده و کسو کار نباش، من کهدورم از خانواده تحمل دوری شوهرم سخت تر از دوری خانواده هست،  اما ارزش داره موندن کنار شوهرت،  شما که ده ساله که باهمید وابستگی تون خیلی بیشتره مسلما

خدایا امیدی جز تو ندارم، بارها دستم را گرفتی و از ناامیدی بیرونم کشیدی، هربار صدات زدم پاسخ گرفتم، این امتحان سخت تو را هم با صبر پشت سر میذارم، میدونم که بهترین را برای من میخوای

2706