2726

دوستان کسی تو شیراز میدونه کجا میتونم این پنکک رو گیر بیارم؟؟  فقط این پنکک به پوستم میسازه ، تاحالا چند تا پنکک عوض کردم هیچ کدوم مثل این نبوده. از شانس من اینم خیلی سخت گیر میاد. ساخت کره هست. اصلا بدون اون اعتماد به نفس ندارم  

حالا اون مغازه ای که همیشه از میخردیم جمع کرده رفته. حالا چکار کنم؟ کسی اگه اطلاعی داره کدوم مغازه داره خدا خیرش بده بهم بگه

من شیراز نیستم۰ پوستت مگه چجوریه? قیمتش? 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یادش بخیررر هنوز هست؟!من یه دوره خیلی وقت پیش گرفتم دیگه گیرم نیومد!ببین جایی فروش اینترنتی نداره؟!

من چند ماه پیش دو تاش رو گرفتم . اما تمام شد... گفتم هر وقت تمام شد میام همین مغازهه میگیرم نمیدونستم جمع میکنه میره