2726
نی نی گل من دختره..آفرین به دوستان. من انقدر نگران سلامتیش بودم که یادم رفت جنسیتشو بپرسم. داشتم از رو تخت بلند میشدم که دکتر طهماسب پور گفت جنسیت هم دختره

چرا پس تیکرت آبیه؟

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تو ماه دوم که بودم دکترم گفت چون از تخمدون چپ باردار شدی احتمال خییییییییییییییییییییییلی زیاد نینیت دختره و همین گونه هم بود   

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   

مبارکه ایشالاه صحیح و سالم بیاد بغلت

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
سلام دوستاندکتر من براي غربالگري نسل اميد رو بهم معرفي کرد که تماس گرفتم و با توجه به زمان آخرين پري تعيين کرد که کي برم.امروز رفتم همه مراحل آزمايش و مشاوره ژنتيک رو رفتم موقع سونو اولي دکتر گفت که 12 هفته نيستي و سن جنين کمتره حدود 11 هفته و چند روز .خلاصه با کلي ضربه زدن و فشار دادن سونوي اولي تموم شد منتظر سونوي تعيين جنسيت شدم دکتر آقا اومد که فکر کنم همون طهماسب بوده اون دوباره وضعيت جنين رو بررسي کرد و گفت احتمالا دختره.خواستم بدونم تشخيص ايشون تا چه حد قابل اطمينان هست؟

ببخشید فاطیما جان،در آزمایش غربالگری فقط فیزیک نوزاد اگه عیب و ایرادی داشته باشه نشون میدن؟یعنی مثلا خدای نکرده بچه مغزش مشکل داشته باشه هم می فهمن؟؟؟

مبارک باشه چه دختر و چه پسر.ایشالله سلامت باشه.بچه اولت چند سالشه

پسرم ۵ سالشه. ما دیگه قصد بچه دار شدن نداشتیم. آی یو دی داشتیم و دچار لکه بینی شده بودم. اسفند ماه رفتم آی یو دی را دراوردم تا ماه بعد با نوع دیگری عوضش کنم که یهو باردار شدم

ببخشید فاطیما جان،در آزمایش غربالگری فقط فیزیک نوزاد اگه عیب و ایرادی داشته باشه نشون میدن؟یعنی مثلا خدای نکرده بچه مغزش مشکل داشته باشه هم می فهمن؟؟؟

بله 

همه مشکلات بچه مشخصه

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
2706