2733
2734

مدیری بهش گفت که فروتنی نداری

به نظرم حرفاش اصلا به دل ننشست و با تعریفاش فقط خودشو ضایع کرد

من صورتشو دوس داشتم ولی با حرفاش دیگه از چشم افتاد

ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﻟﺬﺕ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﮐﺎﺭﯾﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ: ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﯽ !
اخه ادم عاقل میاد بگه من خوشگلم و باهوشم و خواستگار زیاد دارم و اشپزیم خوبه؟؟!!!حتی اسم غذا رو هم اشتباه گفت مگه عکسه که میگخ فوتوچینی!!!!

میخواست بگه تا حالا قورمه سبزی نپختم اینو گفت خودشو ضایع کرد

حال خوبیه عشقم(همسرم) کنارمه 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من از ته دل بهش میخندیدم مدیری هم که ضایعش میکرد جیگرم خنک میشد

دختره حتی به خونواده خودشم رحم نمیکرد ازبس با بی ادبی حرف میزد. میگفت خانواده من بویی از هنر نبردن یا میگفت خونوادم درک ندارن از بازیگری. الفاظش خیلی زشت بود

حالا دختره هر چی بود انقد شانس داشت ک پسره ده سال پاش واسته و انقدم بخوادش به نظرم . فکر میکنم همین احترام و اعتماد ب پدرو مادرش باعث شده ک یه شوهره خوبو عاشق گیرش بیاد 😊😊😊

باز هم بگو دوستت دارم …اینجا نه دماغ کسی دراز می شودنه گرگی به گله می زند
دختره حتی به خونواده خودشم رحم نمیکرد ازبس با بی ادبی حرف میزد. میگفت خانواده من بویی از هنر نبردن یا میگفت خونوادم درک ندارن از بازیگری. الفاظش خیلی زشت بود

اونحاش که میگفت به هر کسی سه بار بها میدم دفعه چهارم میگم شما خیلی ضایع بود

حال خوبیه عشقم(همسرم) کنارمه 😍😍😍

مرده تو ماه عسل زن ذليله

آهان دلیل نوشته بودی،آره زن ذلیل تیره،دختره هم یکم نازو عشوه داشت آدم بدش نمیومد دختره انگار حکومت میکرد تو خونه

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

ازين حرفش خيلي بدم اومد گفت برعكس دوستايي كه ميان ميگن خواستگار نداريم (منظورش به نرگس محمديه كه الانم با علي اوجي ازدواج كرده)

من زياد خواستگار دارم نميدونم كدومو انتخاب كنم 

حالا علنا گفت دوست پسرم داره 

كه مديري گفت پس اون چي ميشه 

خيلي چيپ بود حرف زدنش

عزیزم اون fettuccine هست نه foto!!!

خوب مگه اون چجوری تلفظ میکرد؟میگفت فو تو یا فتو؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2706