2737
2734
عنوان

خانمای استاد بی بی چک تروخداا کممک

| مشاهده متن کامل بحث + 21397 بازدید | 139 پست
سلام‌دوستم‌ان شالله بارداری برا من ۶ روز قبل موعدم‌نشون داد و در همین‌حد بود من تو شش روز ۱۳ تا بی بی چک‌زدم😊😊😊😊 یادش بخیر باز دلم‌بی بی مثبت و بارداری موفق خواست

وااای چه خوبه زود نشون بده خوش به حالت...فک کنم منم به مرز همون ۱۳ تا برسم خخخخ

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود
مبارک باشه انشالله ک بارداری حس قشنگیه.عکسشو دوباره بزار لطفا.

یعنی عکسه بعد ۱ ساعتشو دوباره بزارم...عکس نگرفتم زود قایم کردم...آخه تا مطمعن نشدم نمیخوام شوهرم بفهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی عکسه بعد ۱ ساعتشو دوباره بزارم...عکس نگرفتم زود قایم کردم...آخه تا مطمعن نشدم نمیخوام شوهرم بفهمه

عزیزمم گفتی پررنگ ترشده براهمون گفتم  اگ شرایط جورنیس اشکالی نداره به امیدخدا بارداری.

چندسال اقدامی

پسرم دنیامه    
2728
عزیزمم گفتی پررنگ ترشده براهمون گفتم  اگ شرایط جورنیس اشکالی نداره به امیدخدا بارداری.چندسال اقدامی

خدا رو شکر هنو به سال نکشیده عزیزم چند ماهه اما این ماه اصلا یه امید خاصی دارم خداکنه الکی نباشه...مرسی عزیزم برام دعا کن

بارداری جانم برو حالشو ببر

بیبی منم اینجور بود تو همون روزها 

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
2738
شدیدا زیر دلم و تخمدانام تیر میکشن کمرمم درد میکنه مثل درد پریود اما چون پهلوهامم درد میکنه احتمال میدم از عفونت ادراری باشه...سینه هامم خیییلی کم حساس شده

عزیزم مبارکه منم مث تو بودم 1هفته به پری بی بی چک اینطوری ود همون روز رفتم آز بتا دادم 184 بود

عزیزم مبارکه منم مث تو بودم 1هفته به پری بی بی چک اینطوری ود همون روز رفتم آز بتا دادم 184 بود

یعنی به نظرتون از عفونت ادرار نیس؟؟امکان داره حامله باشم؟آخه بی بی چکه خییییلی کمرنگه

2706