2737
2734
عنوان

مامانا کسی بیداره؟؟عذاب وجدان دارم😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1377 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اي بابا خواهر ! داد نزني سر بچه كه بزرگ نميشه😁آخه الان وقت خواب بچه است ؟اين بي خوابي از اون داد مضرتره.صبحها هشت بيدارش كن و عصر هم نذار بيشتر از نيم ساعت بخوابه تاشب زود بخوابه

زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
آیلار خدایی بیاد خونه نگهش میداره اما دیر اومد.خیللللیم خودش صبوره در رابطه با بچه.میگه هر چیم شد سرش داد نزناخه بابای خودش هم خیلی کتکش زده هم دعواش کرده.اما خب بخدا منم دیگه کشش ندارم.صبرم سر میاد.پسرم انقدرررر کم خواب بود که 4 ماهه بود مجبور شدم چند تا آمپول تو گردنم بزنم.از نظر جسمی داغون شدم.اما دلم نمیاد یه لحظه ناراحتیشو ببینم.الانم مثل 🐕پشیمونم😭😭

اشکال نداره منم ماهی یه بار مثل 🐕 پشیمون میشم که چرا داد زدم چرا زدم 😳

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
2738
اي بابا خواهر ! داد نزني سر بچه كه بزرگ نميشه😁آخه الان وقت خواب بچه است ؟اين بي خوابي از اون داد مضرتره.صبحها هشت بيدارش كن و عصر هم نذار بيشتر از نيم ساعت بخوابه تاشب زود بخوابه

ای بابا ساعت و ببین الان...خودش 9 نشده بیداره ظهرم فقط یه چرت میزنه شبم تا اون موقع بیداره

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
من چی بگم که همسرم دادمیزنه سر بچه اونم چه دادی من زهلم میترکه چه برسه به بچه سریعم عصبانی میشه خیلی زودا من خودمم دادمیزنم سرش ولی کمترخوب چکار کنم کم میارم

ای داد بمیرم الهی واسه نی نیت.

شوهر من واسه بچه خیلی صبوره و این من  و بیشتر خجالت میده.البته فقط واسه بچه😉

اگر خدای نکرده زده بودیش الان حسابی دعوات میکردم

ولی با تعریفای تو  و اونهمه خستگیت خوب یه داد قابل گذشته دیگه

درطول روز چرا نمی خوابی؟حتی شده 5دقیقه

تو یه اتاق امن که چیز خطرناکی نداره برو با پسرت اونو بزار با اسباب بازیاش خودت دراز بکش

سلام /بچه یکساله وداد؟/چه جوری اونوقت دلت میاد؟محمد

منم مثل شما آدمم بخدا.از صب که بیدار میشم فقط باید بدو بدو کنم تا شب شبم تا 3 صب سر و کله بزنم با بچه تا بخوابه.میدونم که اشتباهه اما دست خودم نبود.

2706