2733
2734
عنوان

ميدونين ما خانوما چرا اعتماد به نفسمون پايينه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تغییر ما باعث به هم خوردن زندگی یا از دست دادن اطرافیان بشه چی

والا اگه زندگی دیگران جوری هست که با یه تغییر تو زندگی ما بهم میریزه باید هرچه سریعتر یه فکری به حال زندگیشون کنن

2731
مثلاً من به حجاب اعتقاد ندارم و شوهرم داره اگه حجابم رو بذارم کنار زندگی ام خراب میشه. البته که خواست خودم مهمه اما به چه قیمتی

اخه مسعله شوهر با كساي ديگه كمي فرق داره بالاخره يكم ما كوتاه ميايم يكم اونا 

ولي واقعا براي كساي ديگه زور داره مخصوصا ادمايي كه راحبت نظر ميدن

مثلاً من به حجاب اعتقاد ندارم و شوهرم داره اگه حجابم رو بذارم کنار زندگی ام خراب میشه. البته که خواست خودم مهمه اما به چه قیمتی

خب آیلار جان قضیه همسر فرق داره، قبل از ازدواج باید در مورد مسایلی که برامون مهمه، به یه تفاهم و تعادلی برسیم وگرنه بعد باعث مشکل میشه

2738
اخه مسعله شوهر با كساي ديگه كمي فرق داره بالاخره يكم ما كوتاه ميايم يكم اونا ولي واقعا براي كساي ديگه زور داره مخصوصا ادمايي كه راحبت نظر ميدن

من اصلا به نظر دیگران اهمیت نمیدم، ولی بعضی ها نظرشون رو با زور اعمال میکنن.مثلا دلمون میخواست دانشگاه آرایش کنیم حراست نمیذاشت 

خب آیلار جان قضیه همسر فرق داره، قبل از ازدواج باید در مورد مسایلی که برامون مهمه، به یه تفاهم و تعادلی برسیم وگرنه بعد باعث مشکل میشه

مایکلا ما صحبت کردیم و من قبول کردم.اما الان نسبت به این موضوع بی اعتقاد شدم اما نمی خوام فکر کنه من زیر حرفم زدم 

من اصلا به نظر دیگران اهمیت نمیدم، ولی بعضی ها نظرشون رو با زور اعمال میکنن.مثلا دلمون میخواست دانشگاه آرایش کنیم حراست نمیذاشت

وای برتو خواهرم .بیا پی وی میخوام ارشادت کنم