2726

ما تو فرهنگمون همه به هم كار دارن همه راجب هم نظر ميدن به رفتارت و شخصيتت و ارايشت و رنگ مو و ... كار دارن و نظر ميدن .. خدا نكنه برخلاف سليقشون باشي انقدر راحبت چرت ميگن كه ميره تو مخت مخصوصا بعد ازدواج همه ازت ميخوان تغيير كني بشي مث اونا؛ چون فكر ميكنن خودشون درست فكر ميكنن و سبك زندگي اونا درسته 

ماها كاريو ميكنيم كه اونا راضي باشن لباسي ميپوشيم كه سليقه اونا باشه جوري رفتار ميكنيم بريم تو دل همه ...

ماها هيچوقت بخاطر دل خودمون كاري نميكنيم چنبار شده دلمون خواسته ي لباسي بپوشيم و نتونستيم ؟ ي رژي بزنيم و نشده ؟؟ جايي بريم كه عاشقش بوديم ؟ ولي نكرديم چون ترسيديم چرت و پرت بگن .... بخاطر همينم اعتماد به نفسامون پايينه 

هركي حق داره ي حور باشه يه سبك زندگي كنه ( نه تو خوبي نه من نه اون ماها فقط باهم فرق داريم ولي اينو نميفهمن حالا بخواي خودت باشي وكاري ك دوس داري بكني 

ميشي خودخواه ؛ ميشي مغرور ؛ميشي گند دماغ ميشي بدتيپ ميشي ادم بدجنسه 

ماها هيچوقت هيچ كاري برا دل خودمون نميتونيم بكنيم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ازترس اینکه بقیه درموردمون فکر بد کنن خودمونو اسیر میکنیم البته من خودم کم پیش اومده اهمیت بدم به حرف دیگران همیشه یه کاری کردم تاثیر بذارم تا اینکه تاثیر بگیرم

منم اهميت نميدم ولي چون اهميت نميدم و كار خودمو ميكنم از نظر بقيه ميشم خودخواه و مغرور  و ادم بد

2706