2733
2734
عنوان

طرفدارا سریال اوکیا

| مشاهده متن کامل بحث + 1171 بازدید | 22 پست
یعنی عشقش واقعی نیست...فقط بحپخاطر عقده هایی که تو کودکیش بوجود اومده و غرور الکیش میخواد نیهانو نگه داره برا خودشفک میکنه با داشتن نیهان یعنی خیلی مقتدره و اگه اون نباشه اقتدارش از بین میره

اگ دوستش نداشت بچشو سقط میکرد امکانش بود براش اما اینکارو نکردگفت اگ این لبخند رولبت میاره پس بذار باشه

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در حال پخشقبلا هر شب میذاشت فیلمشوالان چون رسیده به پخش اصلیش هفته ای یکبار نشون میده

یعنی بعد از شمیم عشق ک عاشقش بودم( البته تا اونجا ک حوا و یوسف بودن بعدش ک مردن مزخرف شد دیگ )

این تنها سریالیه ک نظرمو جلب کرد

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده

[QUOTE=42865100]من از زینب متنفررررررم[/QUا

آره دختره....ولی بعضی جاها دلم براش میسوزه

2728
اگ دوستش نداشت بچشو سقط میکرد امکانش بود براش اما اینکارو نکردگفت اگ این لبخند رولبت میاره پس بذار باشه

دوسش داره اما یه دوست داشتن بی منطق و بیمارگونه

حالا بعد که ادامشو ببینی بیشتر متوجه میشی

یعنی بعد از شمیم عشق ک عاشقش بودم( البته تا اونجا ک حوا و یوسف بودن بعدش ک مردن مزخرف شد دیگ )این تنها سریالیه ک نظرمو جلب کرد

من برگریزان...سیلا...دست سرنوشت 

رو دوس داشتم

2738