2733
2734
عنوان

آيفون دارا لطفا يه لحظه بياين

191 بازدید | 14 پست

سلام، من مي خوام آهنگ دانلود كنم و بعد تو وات بفرستمش از چه نرم افزاري استفاده كنم؟ تا چند روز پيش از نرم افزار file استفاده مي كردم و مشكلي نداشتم اما جديدا اين اجازه رو نمي ده، لطقا راهنماييم كنين ممنون

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

يعني منظورت اينه دانلود كني؟

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دايكيومنت٦ رو دارم، ولي بلد نيستم باهاش كار كنم، و اينكه چطور از تل آهنگ و ذخيره مي كنين؟

بعد آهنگاي دايكيومنتو مي شه تو وات براي كسي فرستاد؟

2738

ندا خانوم چطوري؟

ن مم دوس دارم هر اهنگی رو دوس دارم ذخیره کنم تو گوشیم امکانش هست عایا پشیمونم از خرید ایفون هیچ قبلیت جدیدی ک نداره هیچ ب اندازه گوشیای دیگه هم نیست فقط ی اسم بیرون کرده ما هم گول خوردیم اه

میشه لطفن با دل پاک و مهربونت 🌹 یه صلوات 🌹 برا حل مشکلات بزرگ من و خانوادم بفرستی خیلی محتاج دعاتم 💖💗💟
ن مم دوس دارم هر اهنگی رو دوس دارم ذخیره کنم تو گوشیم امکانش هست عایا پشیمونم از خرید ایفون هیچ قبلیت جدیدی ک نداره هیچ ب اندازه گوشیای دیگه هم نیست فقط ی اسم بیرون کرده ما هم گول خوردیم اه

خب عزيرم لابد كار با برنامه هاشو بلد نيستي، من واقعا چندساله دارم و راضيم و جز ايفون نميتونم چيز ديگه اي دستم بگيرم

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
خب عزيرم لابد كار با برنامه هاشو بلد نيستي، من واقعا چندساله دارم و راضيم و جز ايفون نميتونم چيز ديگه اي دستم بگيرم

هر کس ی نظری داره عزیرم خپاهر منم خمیشه همین چیزارو میگفت ولی الان راضی نیستم ازش هر کاری میخام بکنم باهاش از کسایی ک واردن میگن نمیشه منم بهش عادت کردم گوشی دیگه نمیتونم دستم بگیرم فقط چون عادت کردم

میشه لطفن با دل پاک و مهربونت 🌹 یه صلوات 🌹 برا حل مشکلات بزرگ من و خانوادم بفرستی خیلی محتاج دعاتم 💖💗💟

با اپ file master آهنگ دانلود و ذخيره كنين و به هرجا ميخاين ارسال كنين خيلي عاليه

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️

70%"تخفیف کمیسیون"

📣📣📣فقط برای بانوان عزیز تهرانی

صاحبان املاک رهن و اجاره

ملک خود را در سایت "رهن اجاره" سایت تخصصی رهن و اجاره تهران ثبت کنید و از 70% تخفیف کمیسیون برای طرفین (مالک و مستاجر) برخوردار شوید.

شما را به آژانس های معتبر اطرافتان معرفی خواهیم کرد.

آخرین اخبار را در کانال رهن اجاره پیگیری کنید.

@rahneejare

2706