2726
عنوان

خواهرشوهر های گرامی

| مشاهده متن کامل بحث + 2315 بازدید | 62 پست

والا بخدا مادرشوهر من همش میخواد یجوری رفتار کنه که انگار  خیلللللللی بیشتر از من هوای شوهرمو داره و محبتش خیلی بیشتره

از این حرصم میگیره

که انگار من غریبه ام اون فرشته ی مهربون

من میگم 

عروس 

خواهرشوه

مادرشوهر

اصلا هرچیزی

کاش همه یادبگیریم انسان باشیم

دل کسیو نشکونیم 

چه اشکال داره همه بدون سیاست بدون نقش بازی کردن زندگی کنیم

اخه مگه بدون جنگ و دو به هم زنی نمیشه زندگی کرد😕😕😕😕

😍تاوقتی 👄آقام👄پشتمه دنیاتو مشتمه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا عاشقشه میاد ازم میپرسه واقعا قصدت اینه ؟🤔

ساقی واقعا درکت میکنم ..., اما سعی کن رابطت با خاهر شوهرت کم و معمولی باشه و , از یه طرفم به شوهرت نزدیکتر شو و بهش محبت کن , بده خاهرشو مستقیم بهش نگو ...

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!

من چون خانواده شوهرم خيلي اذيتم كردن ميدونم اين خواهرشوهر مادرشوهر بازيا چقدر درد داره و به زندگي داداشم هيچ كاري ندارم و از زنداداشمم توقع كار كردن تو خونه مامانمم ندارم حتي همين كه احترام مامان بابام و ما رو نگه ميداره كافيه 

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
2728
ساقی واقعا درکت میکنم ..., اما سعی کن رابطت با خاهر شوهرت کم و معمولی باشه و , از یه طرفم به شوهرت نزدیکتر شو و بهش محبت کن , بده خاهرشو مستقیم بهش نگو ...

بخدا من سرم به زندگیمه کاری باهاشون ندارم اس میدن تیکه میندازن بهم جواب نمیدم ولی هروقت شوهرم میره خونشون با دعوا میاد با توپ پر که تو فلان روز چرا اینو گفتی چیکار کردی ناراحت شدن😳

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
والا بخدا مادرشوهر من همش میخواد یجوری رفتار کنه که انگار  خیلللللللی بیشتر از من هوای شوهرمو داره و محبتش خیلی بیشترهاز این حرصم میگیرهکه انگار من غریبه ام اون فرشته ی مهربون

همشون اینجورین البته بعد ازدواج قبلش پسرشون تو جوب چوب خشک بخوره هم مهم نیست بعدا میشه عزیزکرده

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
بخدا من سرم به زندگیمه کاری باهاشون ندارم اس میدن تیکه میندازن بهم جواب نمیدم ولی هروقت شوهرم میره خونشون با دعوا میاد با توپ پر که تو فلان روز چرا اینو گفتی چیکار کردی ناراحت شدن😳

فقط خدا هدایتشون کنه.....بعضیا ادمو به جایی میرسونن ک میگع وقتی پیششونم بزنم صداشونو ظبط کنم , تو اینجور مواقع کلشو پیش شوهر پخش کنم ... 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!

منم یک خواهرشوهرم

یک دونه دخترم،داداشام خیلی بهم توجه دارن،ولی جوری رفتار نکردم که عروسها ازمن بدشون بیاد ودلشون بخواد بین منو داداشام فاصله بیوفته

هردوتا عروسمون دوست دارن هر روز بیان پیش من،یا اینکه من خونشون باشم

الانم که رفتم خونه ی جدید هردوتاشون دوست دارن بیان تو آپارتمان ما خونه بگیرن

من هر وقت خرید کنم یا سفری جایی برم واسه زن داداشام هم یه چیزی میخرم،بدون اینکه ازشون توقع داشته باشم،خودشون هر وقت مشکلی داشته باشن به من زنگ میزنن

من خودم خواهرشوهر ندارم،ولی مادرشوهرم خیلی باسیاسته،شده دوستی خاله خرسه،همونطور که دوستان گفتن پسراش تا وقتی مجردن هیچ ارزشی واسش ندارن ولی همینکه ازدواج میکنن واسش عزیز میشن،وانمود میکنه بیشتر از من پسرشو دوست داره و به فکرشه

آی ام خواهر شوهر . من تک دخترم برادرمم تک پسر وتحت غاریه هیچ وقت احساس وابستگی شدید نداشتم بهش ک مثلا زن بگیره خودمو بکشم ک وااااااای زن گرفته و حالا چیکار کنم و چجوری خودمو بندازم بینشون ک فلان شه اصلا الان حدودا6ماهه عقد کرده. زنش الحمدلله خیلی خانمه من و مادرمم حرفی نزدیم ک ناراحت بشه اونم همین طور باشخصیت و سیاسه ان شاءالله خوشبخت باشن به حق این شبای عزیز اینم بگم ک برادرم رو الان حدودا40روزه ندیدم ولی گله نکردیم نه من نه مادرم ک چرا همش اونجای اینجا سر نمیزنی بلاخره برای زندگی میات اینجا 

خدای من 😍😍کمکم کن 💖💖

اگه هرکس در جایگاهی ک داره خوب رفتار کنه همه با هم خوب میشن و چرخه ادامه پیدا میکنه من مجردم هنوز خوب مسلما دوس ندارم زندگی رو با مردی شروع کنم ک خواهراش تو کوچکترین و جزییترین مسائله خودشون رو دخالت میدن . مسلما عروسمونم دوس نداره خوب چه کاریه 😕😕😕😕😕ب من چه اون چیکار میکنه چی میخوره چی میپوشه والا 

خدای من 😍😍کمکم کن 💖💖

منم یک خواهرشوهرم...خداییش عروس خیلی خوبی هستم و خانواده شوهرمم خوبن واقعا...اما هر چقدر با عروسمون با خوبیزو سیاست برخورد کردم و حفظ فاصله و هرچی که فکرشو بکنین...بازم جواب نداد...ذاتش خرابه‌..خیلی بدجنسه...دل مامانمو خیلی شکونده...ما هم واگذارش کردیم به خدا

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

هم از برادرم و هم از خانمش بزرگترم. 

انتظار دارم وقتی حقوق برادرم بسیار ناچیز هست، همون حقوق ناچیز رو صرف مهمونی برای خانواده اون هم خانواده درجه 2 نکنه. انتظار دارم به پدر مرده من فحش نده. انتظار دارم وقتی شماره تلفن مادرم روی گوشی میفته، جواب بده. نه اینکه کاری کنه که برادرم هم جرات نکنه تلفن رو ج بده! انتظار دارم حداقل یکی از مجالس فامیل رو بیاد. انتظار دارم حداقل سالی یک بار اجازه بده که برادرم سرخاک پدرم بره.

خسته مون کرده بس که میگه بچه ها رو میزارم و میرم. با وجود قندبالا، فشار بالا، وزن بالا، آگاهانه و عامدانه داروهای بارداری مصرف کرد و 2قلو حامله شد.هفته اول 7ماهگی ختم بارداری رو دادن اون هم بخاطر اینکه خودش داشت می مرد. مسمومیت حاملگی گرفته بود. یکی از بچه ها هیدروسفالی و یکی دیگه بیش فعالی شدید داره. خوب آخه این چکاری بوده که کرده؟! هم خودش رو بدبخت کرده و هم بچه ها رو

از برادرم هیچ انتظاری ندارم. دیگه چشم امید ازش بریدم....

ولی بگم که دلم هم براش میسوزه....

آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....

منم خیلی زنداداشام رو دوست دارم همینطور خواهرشوهرام ک واقعا خانومن

با همشون هم رابطه صمیمی همراه با احترام دارم

اتفاقا الان اکثر رابطه ها خوبه تا اونجایی که من اطرافم میبینم..

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
2706