2733
2739
عنوان

خواهرشوهر های گرامی

2315 بازدید | 62 پست

میشه بگین از برادر متاهلتون چقدر توقع توجه و محبت دارین؟؟؟

و اینکه نسبت به عروستون چه احساسی دارین؟؟

عایا اونو رقیب خودتون میبینین یا مثل خواهر دوسش دارین؟؟؟

هیچ توقعی ندارم انقد همه درگیر مشکلات خودشون هستن 

هیچ حسی بهش ندارم حس اینکه خانم داداشم و احترامش واجب من کلا داداشامو دو ماه یه بار میبینم انشالله که هر جا هستن خوش باشن خنده رو لباشون باشه😍😍😍

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان میان میگن ما زن داداشمون رو دوست داریم ولی اون داداشمون رو برده سمت و خودش و اذیت میکنه ما رو

ولی برعکس ی خواهرشوهرهای بدی داریم با اینکه خودمون عروس خوبی هستیم 

😂😂😂😂😂😂

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2728
الان میان میگن ما زن داداشمون رو دوست داریم ولی اون داداشمون رو برده سمت و خودش و اذیت میکنه ما روولی برعکس ی خواهرشوهرهای بدی داریم با اینکه خودمون عروس خوبی هستیم 😂😂😂😂😂😂

خخخخخخ دقیقا

2738

هیچوقت زنداداش مث خواهر نمیشه اگه تو هم بخوای اون نمیخوادو نمیزاره.من که توقع خاصی از برادرم ندارم مخواد زن زلیل باشه؛باشه ولی خوب پشت به ماها هم نکنه.نه مث رقیب نمبینم

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍
الان میان میگن ما زن داداشمون رو دوست داریم ولی اون داداشمون رو برده سمت و خودش و اذیت میکنه ما روولی برعکس ی خواهرشوهرهای بدی داریم با اینکه خودمون عروس خوبی هستیم 😂😂😂😂😂😂

خخخخخ

هنوز نشدم ولی اصلا توقعی ندارم، سعی میکنم احترام خودمو نگه دارم و مزاحمشون نباشم. اگه دعوت کنه میرم، اگه دوس داشته باشه دعوت میکنم، مثل خواهر سعی میکنم دوستش داشته باشم اما صمیمی نمیشم.

اصلا و ابدا حس رقابت ندارم

🙋 (می تونید ماریا صدام کنید) الهی چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار🙆

منم توقع خاصی ازشون ندارم .همینکه سالم باشن و خوش باشن کافیه ..به عروسمون هم حس خاصی ندارم با اینکه هم از داداشم و خانمش بزرگتر م بهشون احترام میزارم‌..خواهرشوهرام هم خوبن .اونا هم ازما توقع ندارن .چون واقعا میدونن سر داداششون چقدر شلوغه 

همیشه سخت ترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق دارد ،شاکی سختی های دنیا نباش !شاید تو یهترین بازیگر خدایی ..............

من چهار روزه مه خاهر شوهر شدم , اما ا, اونحایی ک خاهر شوهر خودم به خاطر وابستگی بیش از حدش به شوهرم منو خیلی اذییت کرد , همیشه تو دلم گغتم هیچ وقت این کارارو نمیکنم که زنداداشم ناراحت شه .... به داداشم گفتم اولویت اولت زنته , هرچی اون بخاد باید باشه نه چیزی ک من دوست دارم ,,, ببین داداشم میدونه چقد دوسش دارم منم میدونم اون چقد منو دوست داره پس نیازی نیست همش پیش عروس بچسبم بهش و ابراز علاقه کنم الان وقت اینکه داداشم به زنش نشون بده جقد دوسش داره , و در اخر حال داداشم و خوشبختیش بستگی داره به حال زنش ... پس همه تلاشمو میکنم ک حال زنش همیشه خووب باشه...

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
2706