2737
2734
عنوان

دارم روانی میشم

281 بازدید | 21 پست

دخترم هفت سالشه دیوونه شدم از دستش غذا نمیخوره شیش صبح بیدار میشم تا۷ونیم فقط منتظرم دو لقمه صبحانه بخوره ک گشنه نره مدرسه.ناهار بزور شام بزور خودش ک نمیخوره ساعت۱میشینه بالای سر ناهار ساعت۴تموم میشه منتظر میمونه من بیام غذا بذارم دهنش .دلم میخاد بمیرم از دستش

دو روز محلش نذار ،هله هوله و خوراکی هم نده ،نون پنیرم سق میزنه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

آخی چقدر سخت 

ولی غذا رو نذار تایم زیاد جلوش بمونه ناهار رو خوردی جمع کن نهایت بهش بگو نمی خوری جمع کنم ، زیاد جلوش میذاری بمونه چشش خسته میشه ، زود جمع کنی اشتهاش درست میشه 

2740

سخت نگیر یزار خودش درخواست کنه غذا بخواد ،صبح ها هم خوردن صبحانه سخته برا بچه ها یه جیزی مث فرنی، عدسی درست کن حتی اگه دو قاشق بخوره خیالت راحت میشه یه جیزی خورده  

دور از جونت عزیزم

ولی داری خیلی اشتباه میکنیا ولش کن بالاخره مجبور میشه خودش بخوره

خواهرزاده‌ی من نه سالشه هنوز خواهرم غذا میذاره دهنش واقعا زشته بهش میگم نه ساله های دیگه به خواهربرادر کوچکتر از خودشون سرویس میدن تو هنوزغذا میذاری دهن رومینا زشته بخدا

دقیقا مامان منم همین مشکلو با خواهرم داره. تنها راه اینه ولش کنی خودش گشنش شد میاد میخوره. از الان که سنش کمه اینطوری عادتش بده 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

شربت آسماوویت  نیم ساعت قبل غذا بده بخوره .. ناهار و شام سفره بنداز خودت غذات بخور بهش بگو ی ساعت دیگه سفره جمع میکنم غذات بخور .. خورد یا نخورد سر یک ساعت جمع کن .. حالا صبحانه یکم بالاسرش باشی تا بخوره عیب نداره . قسمت زیادیش مال جلب توجه هست نخوردنش . اگه کم خونی داره بجای آسماوویت فروگلوبین بگیر براش . 

دقیقا مامان منم همین مشکلو با خواهرم داره. تنها راه اینه ولش کنی خودش گشنش شد میاد میخوره. از الان ک ...

اخه اصن گشنش نمیشه لاغر میشه دور دهنش زرد میشه اما میگه گشنم نیست 

2706