2733
2734

سلام .

برنامه امشب دورهمی مریم معصومی رو اورده بود اینقدر از خودش تعریف کرررررد که 

قوی باش ...حتی اگه نیستی اداشو دربیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اه اه آره ایششش...اما خوشم اومد گفت بازیگری سخت ترین کاره دنیاست مهران مدیری خوب ضایعش کرد😆...اما از چهره اش خوشم اومد دلنشین بود.

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2738

من به ايشون كاري ندارم چون واقعا ازاون قبيل شخصيت هايي بود كه  اصلا از همنشيني باهاشون لذت نميبرم اما از حرف ها مهران مديري در مورد مشاغل لذت بردم واقعا خيلي خوب از مشاغل صحبت كرد👍🏻

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
اتفاقا من خیلی ازش خوشم اومد خیلی قشنگ حرف میزد فقط یه کمی زیااادی حرف میزد

منم از بعضی از پر حرفیاش خوشم اومد اما روی هم رفته از قیافش فقط خوشم اومد

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
گل بانو مدیری خیلی خوب جوابش رو داد. با اینکه اصلا اجازه نمیداد حرف بزنه

آره عالی گفت خودشم فهمید داره پرتو پلا میگه😄

منم نپسندیدم ولی خب هرکی یه جوره. نمیشه توقع داشت همه بیان خاکی باشن و بشینن بگن من باهوش نیستم یا خواستگار ندارم یا خیلی آدم معمولی ام. هرکی خصوصیات و طرز فکر خاص خودشو داره. باید بهم احترام بذاریم

2706