2737
2734

سختیش که به نظر خیلی زیاده

بیشتر عشق و علاقه به اینکار مهمه که بشه دووم آورد

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وقتی نمیخوای بری چرا باید بزنی شانس یه نفر دیگه بسوزه

من خودم گریه کردم عین خیالش نیومد دید من راضی نمیشم برگشته به ابجیم میگه تو که میزنی دیگه نه ؟( دوقلوییم)

باور کن خودمم میدونم شانس بقیه می‌ره تازه میگه مگه چشه؟ عمتون هم درس میده اونجا 

میگم مگه من گفتم شغلش ایراد داره میگم دلشو ندارم برم . خیلی دل بزرگی میخواد من حتی یا اینکه عاشق بچه های کوچیکم آموزش ابتدایی سختمه 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
گلم از کی خوندی برای کنکور؟نهایی هم میخونی؟

عزیزم من پارسال دوازدهم بودم امسال پشت کنکور موندم پارسال تجربی بودم امسال ریاضی می‌خوام آزمون بدم 

برای کنکور از دهم میخوندم اما سال دوازدهم هیچی نخوندم خسته بودم همه برنامه هام بهم خورد با اینکه مدرسه نمونه بودم نهایی رو زیاد متاسفانه کار نمی‌کردم اما امسال خوندم چون واقعا تاثیر داره پارسال فرهنگیان ۴ نفر مونده بود اما هرچیزی حکمتی داره خدا خودش بهتر می‌دونه 

نهایی بخون عزیزم خیلی تاثیر داره 

عزیزم من پارسال دوازدهم بودم امسال پشت کنکور موندم پارسال تجربی بودم امسال ریاضی می‌خوام آزمون بدم&n ...

اهاا موفق باشی عزیزم

میگم من خودم امسال اولین کنکورما اگ‌بمونم پشت یاید یازدهمم نهایی بدم؟؟

2738
اهاا موفق باشی عزیزم میگم من خودم امسال اولین کنکورما اگ‌بمونم پشت یاید یازدهمم نهایی بدم؟؟

ممنونم عزیزم همچنین 💕

بله باید نهایی یازدهم بدید متأسفانه تازه نمی‌تونید نهایی دوازدهم هم ترمیم کنید ( خیلی بد کردن به بچه های این چندسال اخیر )

ممنونم عزیزم همچنین 💕 بله باید نهایی یازدهم بدید متأسفانه تازه نمی‌تونید نهایی دوازدهم هم ترمیم کن ...

❤️

چرا من امسال دوازدهمم مگ نگفتن برا هر کس یبار فرصت 

ترمیم هس؟

❤️ چرا من امسال دوازدهمم مگ نگفتن برا هر کس یبار فرصت  ترمیم هس؟

بله فرصتش هست اما مشکل اینحاست که آزمون های نهایی یازدهم و دوازدهم در یک دوره ( توی خرداد ماه هستند و تداخل دارن ) پس یا باید ۱۱ رو سابقه درست کنی یا ۱۲ رو ترمیم کنی 

منم اینو شنیدم میتونید چک کنید چون آزمون های نوبت دی و شهریور تاثیری ندارد توی کنکور 

چی بگم شاید زماناشون رو عوض کنن شایدم مثل چیزی ک شما گفتی باشه..

درست میگید شاید ی فکری کنن ( آخه جور در نمیاد و در اصل ناعدالتی بزرگی هست ) 

2706