2733
2734

اصلا بچه نیار

الان فقط خودتی بعد بایه بچه کجا میخوای بری

کسی که یه بار خیانت کنه مطمئن باش بازم خیانت میکنه مثل پدرمن تو۶۰سالگی

اکثرمردا خیانت کارن

احساس میکنم با بچه میخواد سرتوگرم کنه فقط

امیدت فقط به اون بالایی باشه
خیانت فقط واسه رفع هوسبازی و تنوع طلبیشونه وگرنه عاشقانه زنشونو دوسدارن

نمیدونم حتی اگه اینجوری باشه..وقتی تصورمیکنم با یه زن دیگه ام رابطه برقرار کرده باشه خیلییی اذیت میشم خیلییی

چون حاصل آدمی دراین شورستان ،،جزخوردن غصه نیست تا کندن جان،، خرم دل آنکه زین جهان زودبرفت ؛،،وآسوده کسی که خود نیامد به جهان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐😐😐😐😐

این کسشرارو رواج ندین تورو خدا 

طرف زنش از بی مهری و بی محبتی زیاددد ی جا پاش میلغزه ۴تا پیام ردوبدل میشه بعدم مث سگ پشیمون میشه هیچچچچچ کس تو دنیا چنین فکری راجیش نمیکنه هیچکسسس نمیاد حقو بهش بده هیچکس درکش نمیکنه همه میکوبن بعد مردا برن هرگوهی میخوان لخورن مهم دلشونه ک عاشق ماس ؟؟صد سال سیاههههه نباشه ای بمیره همچنین عشقه کثافتی 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

یعنی شوهرت این مدل دوستت داشته باشه خوبه ،راضیت میکنه

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
2731
این جمله ات رو بگو تو کتابا بنویسن حتماً!! تعریف جدید از عشق به روایت تصویر!!

کاش این مراحل برا ما زنام باز میشد لااقل دلمون نمیسوخت

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
😐😐😐😐😐😐 این کسشرارو رواج ندین تورو خدا  طرف زنش از بی مهری و بی محبتی زیاددد ی جا پاش می ...

بحث رواج نیس

واقعیته

چون دلشون هرزه س و حرومن

ولی زنشونم دوسدارن

خدا ریششونو بکنه

عزیزم تجت هیچ شرایطی بچه دار نشده 

تو خودت بودی این شخص رو برای پدر بودنت انتخاب میکردی؟ 

برو شغل و حرفه یاد بگیر خودت رو جمع و جور کن طلاق بگیر 

چون این ادم که هم خائنه و هم اعتیاد داره فقط تباهی داره

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️
در چه حد بوده خیانتش؟رابطه جنسی داشته؟

فکر میکنم جنسی هم داشته اما با چشمام ندیدم...اما پیام و چت دیدم که دنبال رابطه جنسی بوده

چون حاصل آدمی دراین شورستان ،،جزخوردن غصه نیست تا کندن جان،، خرم دل آنکه زین جهان زودبرفت ؛،،وآسوده کسی که خود نیامد به جهان
بابا واسه من جبهه نگیرین انگار مسول تموم خیانتای عالم منم اطرافم خیلیارو دیدم بشدت زنشونو دوسداشتن ...

اونوقت تفصیرتون از عشق چیه اصن؟