2733
2734

سلام این روزام همه پرشده از استرس.

دو سه ماه دیگه عقد و‌عروسیمه .تمام هزینه هایی که پای دختر‌ه رو دوش خودمه😞جهیزیه ،شام عقد،حلقه و کت شلوار داماد حتی تمام کادوهایی که خونواده‌م باید سر عقد بهم بدن باید خودم تامین کنم😞با کل پس انداز ۳۰میلیون😓

خیلی فشار روحی رومه.در امد خونواده‌م کمه و بخصوص که تازگی خونه خریدیم و هرماه‌۸۰۰تومن باید قسط بدن.

من ۲و‌سال و‌نیم شاغل بودم و درامد‌خوبی داشتم و‌تونستم حدود ۳۰میلیون پس انداز کنم. البته خیلی زیاد کمک‌ خرج خونوادم‌ بودم که اگه‌ اینطور نبود شاید پس اندازم به ۵۰مبلیون میرسید.نمیخوام‌هیییچ منتی سر خونواده م بذارم و وظیفه م بوده ولی الان خیلی نگرانم نتونم از پس هزینه های ازدواج خودم بربیام.نامزدم  از هیچ یک از این چیزایی که گفتم خبر نداره و از اول نخواستم بهش بگم چون مسایل مربوط به خونواده خودمون بوده.

دوست داشتم ته تهش ی چیزی برام پس انداز بمونه اول زندگی مشترکم ولی قطعا چیزی برام نمیمونه

دیروز یکی از دوستام که فکر میکردم وضع مالیشون از ما بدتره گفت بابام گفته ۱۵میلیون برا جهیزیه ت میدم بقیه شو خودت از پس اندازت بذار 😔ولی من چی ؟ی قرون‌خونواده م ندارن برام هزینه کنن😔قطعا میدونم برم تو زندگی مشترک همسرم میفهمه من خودم واسه خودم هزینه کردم چون میبینه هیچ پس اندازی بعد از ۲سال و نیم کار کردن ندارم

خیلی استرس دارم همش میشینم دو دوتا چهار تا میکنم ببینم چطور میتونم همه چیو آبرومندانه برگزار کنم

حس میکنم خونواده‌م از سر شرمندگی هیچ  چیزی در این مورد نمیگن و همین باعث میشه که بیشتر احساس تنهایی کنم تو این موقعیت.

برام دعا کنین😓

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم باز خداروشکر خودت پول داشتی. به روی خانوادت هم نیار ک جلوت شرمنده بشن. وگرنه هیچکس برا بچش بد نمیخواد. انشاءالله بهترین چیزا رو میخری. وام ازدواج هم میگن 10تومن میدن ولی خب 6ماهی طول میکشه تا بدن 

هیچ چیزی بهتر از استقلال مالی نیست. درکت میکنم بلخره توقع داری از خانوادت ک کمکت کنن ولی وقتی خدا بت این قدرت و سلامتو داده ک ظرف مدت ب این کوتاهی تونستی این پول و جمع‌کنی پ شاکر باش

منم شرایطم مثل شما بود یک ریالم نذاشتن بم جهزیه بدن. کادوی عروسیمم خودم خریدم. فقط خانوادم کت و شلوار شوهرمو خریدن

2738
با اين تفاوت كه من خواهرم داشت ولي حتي يك ريال بهم قرض هم نداد با اينكه درامد خيلي عالي داشت و مجرد بوديادم ميفته خيلي دلم ميگيره

به نظرت با پولی که دارم از پس هزینه هام برمیام؟

عزیزم همینقدر که به خانواده ات فشارنمیاری نشون از قلب بزرگ وروح مهربونت داره.امیدوارم همه چیز به خوبی پیش بره.درضمن به همسرت اگه بعدها گفت چراپس انداز نداشتی بگو من همون موقع خرج کردم نگو جهیزیه روخودم خریدم.پیشاپیش هم عروسیت مبارک عزیزم💝💝💝💝

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇

دوست منم دقیقا همین شرایط رو داشت,پس هستن کسانیکه مثل شما هستن.بایدخوشحال باشی که تونستی روی پای خودت بایستی. پس انداز داشتن و نداشتن شما هم اصلا به همسرتون مربوط نیست چون مال گذشته ی شماست.

خدایا شکرت شکرت شکرت.
2706